Коноваленко Валерія Сергіївна

Стоматолог-терапевт, ендодонтист
Спеціаліст лікує карієс, його ускладнення і патології пародонту. Займається естетичної реставрацією зубного ряду, професійної гігієною ротової порожнини. Виконує медикаментозну обробку та пломбування кореневих каналів. В роботі використовує оптичне обладнання. Надає консультаційні послуги з питань догляду за зубами.

Дима
Зубы у меня проблемные еще с детства, а кариес является одной из основных проблем, поэтому я частый клиент стоматолога. В последнее время я доверяю только Коноваленко Валерии, она очень аккуратна и тщательна в своей работа. Я очень доволен.
Боря
После несчастного случая у меня практически полностью был выбит зуб, я думал, что он восстановлению не подлежит, но Валерия Сергеевна сделала невозможное, восстановила зуб, теперь он как родной. Огромное спасибо.

• 2008 р. — Донецький національний медичний університет ім. Горького.

• 2014 р. — Стажування на робочому місці по стоматологічній імплантації. Оволоділа методами одноетапної та двоетапної стоматологічної імплантації з Використання імплантів систем типу Simpl Swiss, U-Impl, м. Львів;
  • 2014 р. — "Сучасні методики стоматологічної імплантації. Хірургічний та ортопедичний етапи виготовлення протезно конструкції на імплантах ", м. Київ;
  • "Непряма реставрація: від планування до фіксації", м. Івано-Франківськ;
  • "Anteri0rs: Semi-direct composite veneers", м. Білоград;
  • 2016 р. — "Погляд через мікроскоп", м. Київ;
  • 2017 г. — "Clinical intergated approach of all imaging technoques used for oral and maxillofacial pathology diagnosis or for treatment planing in dentisrty" м. Київ;
  • "MicroVision. Anteri0rs: ceramic veneers";
  • "Планування тотальних реконструкції", м. Івано-Франківськ;
  • 2017 р. — "Basics of implants treatment and implant prosthetics";
  • 2017 р. — "The Modern endodontic treatment", м. Київ;
  • 2017 р. — Учасник 8-го Східно-Європейської конференції з проблем стоматологічної імплантації, м. Львів;
  • 2017 р. — "Синус-ліфтинг. Негайне навантаження", м. Київ;
  • 2017 р. — "Періо. Орто. Протетика", м. Київ;
  • 2017 р. — "Redirect restoration", м. Київ;
  • 2017 р. — "Хочу стати імплантологом", м. Київ;
  • 2017 р. — "Біоактивації кісткової тканини. Секрети успіху кісткової аугументаціі ", м. Київ;
  • 2017 р. — "Міждисциплінарне лікування. Пародонтологія", м. Київ;
  • 2018 р. — "Клінічна фотографія в стоматологічній практиці", м. Київ;
  • 2018 р. — "Endo. Micro. Surgery", м. Вінниця;
  • 2018 р. — "Пряма та непряма реставрація", м. Вінниця.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Стоматолог, стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог, щелепно-лицьовий хірург