Кірейцева Наталія Сергіївна

Косметолог
Доктор Кірейцева Н. С. приймає пацієнтів з ознаками акне, розацеа, себореї, дерматитів. Проводить сеанси антицелюлітного, класичного, лімфо дренажного, пластичного масажів. Надає послуги апаратної і ручної косметології (виконує лазерну шліфовку особи, хімічні пілінги, механічне чищення і т. Д.). Володіє методикою Кріоліфтінг, для кожного пацієнта становить індивідуальну антивікову програму.
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський

Ваня
25 травня '17р.
Наталия - отличный массажист. Пройдя курс пропали боли в спине, за что очень благодарен!
Лидия И.
Замечательный косметолог, я обращаюсь к ней регулярно уже пару лет. Наталия Сергеевна просто волшебница. Моя кожа стала лучше выглядеть и все окружающие это замечают. Рекомендую всем знакомым и подругам.
Настя
Благодаря разработанному лечебному курсу Натальи Сергеевны моя кожа гладкая и чистенькая. Спасибочки))
Уже несколько раз была на массаже. Непременно прибегу еще)

• 1985 р. - Київське медичне училище №2;
  • 2001 р. - інститут підготовки кадрів промисловості України, свідоцтво за напрямом "косметологія і візаж";
  • 2006 р. - київський національний університет культури і мистецтва.

• 1995 р. - Міжнародний диплом Товариства Червоного хреста з лікувального масажу;
  • 2002 р. - сертифікат Estederm "Догляд за обличчям і тілом";
  • 2007 р. - сертифікат Cellcosmetic "Догляд за обличчям і тілом";
  • 2012 р. - сертифікат Mediderma "Хімічні пілінги".

• Є членом Асоціації косметологів України.