Київський Вадим Вікторович

Невролог
Лікар першої категорії
Лікар першої категорії, невролог, спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб нервової системи. Консультує маленьких пацієнтів, проводить їх первинний огляд. Лікує неврози, вегетосудинну дистонію, невралгії, неврити. Спеціалізується на лікуванні патологій психічного розвитку (НПР). Проводить медикаментозну терапію інсультів, епілептичних нападів, хвороб, пов'язаних з порушенням кровообігу. Консультує малюків, у яких спостерігається порушення сну у дітей, занепокоєння, гіперактивність, головні болі та ін. порушення.

Очень хороший врач.
Руслана
Дуже досвідчений та талановитий спеціаліст, одразу відчувається великий багаж знань та методичний науковий підхід.В свій час дуже допоміг близькій мені людині! Завдяки таким людям світ стає кращим! Один із кращих у своїй галузі.
Юрий
Вадим Викторович очень вам благодарен спасибо вам за помощь !!!
Много лет наблюдаемся у Вадима Викторовича Киевского. Это потрясающий врач, такого опыта и профессионализма ещё поискать. Очень компетентный и внимательный. Даже не знаю, что бы мы без него делали. Однозначно рекомендую Вадима Викторовича как отличного специалиста.
Igor Novak
В процесі лікування у Київського відчувається великий досвід лікаря і доброзичливість. Я була впевнена з першого прийому у Вадима Вікторовича, що цей доктор обов'язково допоможе моїй дитині. Так і сталося, ДЯКУЮ!
Тарас
Фахівць, уважний до пацієнта!

Дитячий лікар-невролог надає послуги:

• лікування інфекційних, запальних і вірусних захворювань нервової системи;
  • Призначення фізіотерапії;
  • Консультативний прийом;
  • призначення фізичної реабілітації.

Дитячий лікар-невролог займається лікуванням захворювань:

• Енурез;
  • невроз;
  • дитячий церебральний параліч;
  • тіки;
  • вроджені аномалії нервової системи.