Евдокименко Олег Анатольевич

Стоматолог

Марина Леонідівна
Без перебільшення на моєму життєвому шляху, найкращий лікар. Неодноразово лікував мені зуби. Я дуже задоволена роботою Олега Анатолійовича, дуже привітний і доброзичливий лікар, навіть мій чоловік, який боїться стоматологів, без проблем у нього лікується.

• 1992 р. — Закінчив Харківський медичний інститут, стоматологічний факультет.

• 1995 р. — сертифікат про навчання реставраційної терапії із застосуванням методик і матеріалів корпорації "Dentsply".
  • 1995-2001 рр. — сертифікати про участь в навчальних семінарах "Реставрація зубів матеріалами" Дентсплей".
  • 2014 р. — спеціальне теоретичне і практичне навчання в інституті "Hyalual" по проведенню ін'єкційних методик anti-age терапії і Редермалізація в області голови та шиї.
  • 2015 р. — сертифікати про проходження спеціального курсу за програмою "Біоревіталізація", "Мезотерапія", "Контурна пластика", "Ботокс".
  • 2015 р. — проходження авторської тренінгової програми Френка Пьюселіка "Самовладання посттравматичним стресовим розладом".
  • 2017 р. — сертифікат про участь у конференції "Нове в стоматологічних трендах".
  • 2017 р. — сертифікат проходження курсів тематичного удосконалення "Публічне управління та адміністрування в охороні здоров'я".
  • 2017 р. — сертифікат про проходження практичного і теоретичного курсу "Стратегія омолодження обличчя за допомогою репозиції зв'язкового апарату".
  • 2017 р. — проведення клінічних досліджень з компанією "Юрія-Фарм": "Інноваційний застосування препарату" Лацерта "фармакологічної компанії" Юрія-Фарм "в терапевтичної стоматології та дентальної фейсліфтінгу".
  • 2017 р. — написання і публікація статті за підсумками вищезазначених клінічних досліджень у виданні "RS GLOBAL".
  • 2018 р. — сертифікат про участь в освітніх семінарах "Імплементація міжнародних протоколів в стоматологічну практику".