Губанов Олег Миколайович

Нарколог
Лікар вищої категорії
Лікар-нарколог вищої категорії. Підбирає індивідуальну методику лікування від алкоголізму, необхідні процедури і медикаменти. Проводить обстеження, блокаду опіоїдних рецепторів у головному мозку, супроводжує пацієнта на всіх стадіях лікування.
Консультація

Жанна
Олег Николаевич спас мне сына. Думаю не я одна такая счастливая, у Губанова постоянно много пациентов, он всем помогает.
Кирилл
Спасаться от наркозависимости лучше всего у Губанова. Скольких он людей к нормальной жизни вернул, я сам без него бы никак не выкарабкался, классный нарколог.

• Запорізький медичний інститут, за спеціальністю - «Лікувальна справа» (1987 р.);
  • Інтернатура на базі обласного наркологічного диспансеру за спеціальністю «Психіатрія-наркологія» (1988 р.);
  • Дніпропетровський медичний інститут, курс «Наркоманія та токсикоманія» (1988 р.).

• Курс "Немедикаментозні методи лікування в наркології", "Аурикулярна рефлексотерапія" (1992 р.);
  • Курс "Рефлексологія в наркології" (1994 р.);
  • Курс "Наркологія", передатестаційний цикл Харківського інституту вдосконалення лікарів (2004 р.);
  • Курс «Немедикаментозні методи лікування в наркології» (2014 р.).