Дзюман Оксана Володимирівна

Дитячий хірург
Лікар першої категорії
Лікар Дзюман Оксана Володимирівна - дитячий хірург. Досвід роботи 12 років. Лікар другої категорії. Спеціалізується на захворюваннях хірургічного профілю у дітей. Проводить консультативні прийоми, здійснює оперативні втручання. У своїй практиці використовує сучасні методики впливу. Здійснює первинні і профілактичні огляди. Консультує батьків з загальних питань. Приймає за попереднім записом. Надає невідкладну допомогу.

Лікар працює в клініках:

Таня
Оксана Владимировна вырезала дочери пупочную грыжу. Операция прошла хорошо, без осложнений. Соня быстро восстановилась. Спасибо большое за внимательное отношение и доброжелательность. Дочь до сих пор о вас спрашивает и вспоминает.

• 2006 р. — Краснодарська державна медична академія Федерального агентства з охорони здоров'я і соціального розвитку, лікар-педіатр;
  • 2010 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. А. Шупика, ординатура "Дитяча хірургія".