Долгополова Наталія Вікторівна

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Доктор Долгополова Наталія Вікторівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на ультразвукової діагностики організму, оцінює розміри, а також розташування і структуру органів. За допомогою діагностики встановлює наявність патологій, утворень і запалень. Проводить дуплексне сканування артерій, ультразвукове дослідження м'яких тканин, щитовидної і передміхурової залози, нирок.

Антонина Е.
Спасибо Наталье Викторовне за скрупулезное и тщательное обследование, которое помогло вовремя обнаружить скрытый воспалительный процесс. Это профессионал в своем деле.

• У 1996 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
  • Інтернатура за спеціальністю «Лікар загальної практики» кафедри І.С. Зозулі.
  • Професійний успіх від фельдшера швидкої допомоги, лікаря кардіо-реанімаційної бригади до завідуючого оперативного відділення Київської станції швидкої допомоги (1982-2006 р.р.).

• У 2006 році отримала спеціалізацію «Організація та управління в охороні здоров’я». До 2020 року керувала рядом клінік.
  • Спеціалізацію «Лікар ультразвукової діагностики» отримала у 2006 році.

• Є учасником Всесвітнього конгресу кардіологів у Берліні, діючим членом організації «Sonoworld», «Український допплерівський клуб».