Дідур Оксана Михайлівна

Дерматовенеролог, косметолог
Доктор Дідур Оксана Михайлівна виконує всі види косметологічних процедур, спеціалізується по дерматовенерології. Досконало володіє методами естетичної косметології, в роботі застосовує контурну пластику, мезотерапію, мезоніті, лазеротерапію, масаж обличчя. Освоїла апаратні та ін'єкційні омолоджуючі технології.
Київ вул. Ушинського, 30а (в'їзд з вул. Донецька) р.Солом'янський

За роки відвідування безлічі лікарів ще не зустрічала настільки компетентного і уважного лікаря. Досить того що лікар вірно поставила діагно,ретельно пепеглянувши всю історію та аналізи які були призначені,запропонувала дійсно результативні варіанти лікування,порадила хороших спеціалістів до яких окрім до яких в мому випадку варто було звернутись,дуже дбайливо відноситься до своїх пацієнтів, не як більшість,вона цікавиться самим ходом лікування і доводить його до кінця! Не можу описати наскільки мені пощастило її знайти, дуже рада що в нас є такі хороші спеціалісти!
Леся
Врач мне очень нравится - выполняет все процедуры на высшем уровне. консультирует, всегда готова ответить на вопросы ну и вообще идет всегда на встречу пациенту

• 1997 р. — Полтавську Медичну Стоматологічну Академію, спеціальність — лікувальна справа;
  • 1998 р. – Інтернатура, спеціалізація – дерматовенеролог.

• Проходить навчання в Парижі, Монако та Москві.