Чубай Олеся Миколаївна

Дитячий стоматолог
Консультація бесплатно
Спеціаліст в галузі дитячої стоматології. Займається гігієною порожнини рота, лікуванням карієсу, пломбуванням молочних і постійних зубів у дітей, герметизацією фісур. В ході роботи використовує сучасні терапевтичні методики.

Я приводила на осмотр своего сына. Что можно сказать об Олесе Николаевне? Она мега доброжелательный и приветливый человек. Миша совершенно ее не боялся, хотя ранее при одном упоминании о стоматологе была истерика. Врач нашла подход к ребенку и это круто.

• 2012 р. — Вінницький національний медичний університет ім. М.І Пирогова.

• 2015 р. — "Особливості використання лазерних технологій в дитячій стоматології ", м. Київ;
  • 2015 р. — "Передракові захворювання СОПР у дітей. Клініка. Діагностика. Профілактика ", м. Київ;
  • 2017 р. — "Дитяча стоматологія. Нове покоління ", м. Київ;
  • 2017 р. — "Надання невідкладної допомоги ", НМЦ Добробут, м. Київ;
  • 2017 р. — "Дитяча стоматологія. Актуальні питання та сучасні тенденції ", м. Київ;
  • 2018 р. — "Стандартні коронки в дитячій стоматології ", м. Київ;
  • 2018 р. — "Легкий старт в дитинство. Концепція дитячого стоматологічного прийому. Погляди на лікування молочних зубів сьогодні ", м. Київ;
  • 2018 р. — "Професійне довголіття лікаря-стоматолога ", м. Київ.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Стоматолог, стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог, щелепно-лицьовий хірург