Бухвалов Олександр Вікторович

Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань ротової порожнини. Усуває карієс, стоматит, пульпіт, періодонтит. Проводить професійне чищення зубів. Розробляє індивідуальні схеми профілактики. Спеціаліст займається пломбуванням зубів. Попередній запис.

Вероніка
Це напевно всім відомо, що до стоматолога ми біжимо, коли вже припече. Кожен рік на плановий огляд ходять одиниці, я тому не виключення. Випала пломба і я терміново почала шукати куди піти лікувати зуб. Відкрила інтернет та почала шукати. Так я і знайшла цього прекрасного стоматолога Бухвалова Олександра. Дякую, все зробили швидко, якісно та красиво.

• 03 грудня 2011 р. був учасником на семінарі "Сучасні технології стоматологічної імплантації. Планування ортопедичного лікування з опорою на імплантати. Запобігання можливих ускладнень. "Сім академічних годин. Лектор фірми AlphaBio к.м.н. Куц П.
  • 05-06 жовтня 2013 р. був учасником теоретико-практичного курсу "Ефективність і ефективність в ендодонтії". Лектор Олег Кулигін в Biodenta dental clinic. м. Тернопіль.
  • 29 березня 2014 р. був учасником курсу "Рішення періапікальних проблем в ендодонтії" Arnaldo Castellucci, MD, DDS, професор Арнальдо Кастеллуччі. Навчальний центр Dent Line.
  • 10 квітня 2014 р. був учасником семінару "Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань світовий досвід і перспективи розвитку" Заступник міністра охорони здоров'я України — А. К. Толстанов. Перший проректор Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика — Ю І.П. Вдовиченко.
  • 25 травня 2014 р. був учасником курсу "Філософія протезування". Професор Масахіро Кувата. Навчальний центр Dent Line.
  • 15 листопада 2014 р. був учасником лекційного курсу "Види прямої реставрації. біоміметичні концепція реставрацій". 6:00. Лектор Синіцина Н.С. Навчальний центр Аполлонія.
  • 16 травня 2015 р. був учасником лекційного курсу "Повні керамічні реставрації". Лектор Гундяк Юрій (учень Domeniko Massironi). Fetsych Study Club.
  • 28-29 травня 2015 р. був учасником теоретико-практичного курсу "ортопедичної відновлення дефектів твердих тканин зубів і дефектів зубних рядів металокерамічними конструкціями". Теоретична частина — 7:00. Практична частина — 7.00. Лектор Алексєєва О.Г. Навчальний центр "Стаміл".
  • 8-9 грудня 2015 р. "Презентація нового ПЗ inLab SW 15.0 з практичною демонстрацією CAD / CAM системи inLab" Лектор John Philip (inLab trainer Sirona). Sirona Dental System GmbH.
  • 11-13 грудня 2015 р. був учасником теоретико-практичного курсу "Художня реставрація зубів. Методика Сергія Радлинського". Навчальний Центр Аполону. Кількість навчальних годин 24. Лектор Ольга Пономаренко.
  • 4 жовтня 2016 р. взяв участь в практичній лекції "Поєднання унікальної адаптивної естетики і функціональної стабільності реставрацій виконаних з інноваційного композитного матеріалу Brilliant EverGlow Coltene / Швейцарія". Офіційний лектор-демонстратор, лікар-стоматолог Морачова Мар'яна.
  • 2018 р. — м. Київ Україна Сертифікат підтверджує участь в 1 сесії циклу "IF Masterclass for Immediate Loading" Професор, доктор Стефан Іде Міжнародний фонд імплантатів.
  • 25 серпня 2018 р. пройшов курс по роботі і ергономіці на мікроскопі. Лектор Василь Каращук м. Київ, Україна.
  • 2018 р. — "Intensive Practical Course of English for Dentists" і повністю кваліфікований, щоб мати цей сертифікат компетенції.