Бреус Аліна Олександрівна

Стоматолог-терапевт
Чому я працюю лікарем? Служіння і допомога людям приносить мені найбільше задоволення. Мій найкращий результат – Ваша щира посмішка!

Немає відгуків

• 2014-2019 рр. - Полтавський державний медичний університет
  • 2019-2021 рр. - Інтернатура Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціальність Стоматологія

• Брала участь в роботі 5-го Національного українського стоматологічного конгресу "Стоматологічне здоровʼя - інтегральна складова здоровʼя нації"
  • 2019 р. - ГО "Асоціація стоматологів України
  • 2019 р. - Пройшла навчальну програму на тему: "Відновлення функціональної естетики зубів фронтальної ділянки" Світлана Хлєбас та Ковшар Анжеліка
  • 2021 р. - Пройшла навчання на майстер-класі за темою: "Постендореставрація. Відновлення девітального зуба зі штифтом та без штифта”, кількість навчальних годин- 16, Ксенія Лазарева
  • 2021 р. - Пройшла практичне навчання” Первинна ендодонтія" у Весни Віталія
  • Взяла участь в симуляційному тренінгу "Особливості ендодонтичного лікування. Повторна ендодонтія", кредитних клінічних годин - 8, лектор Володимир Федька

Стоматолог-терапевт надає послуги

• Забір мазків
  • Видалення кіст ш/м
  • Поліпів ЗСО

Стоматолог-терапевт займається лікуванням захворювань

• Карієс та його ускладнення (пульпіт, періодонтит)