Баргамон Ольга Василівна

Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Лікар Баргамон Ольга Василівна працює в стоматології, є терапевтом, хірургом. До компетенції фахівця входить профілактичний догляд за порожниною рота, діагностика та лікування карієсу, пародонтиту, гінгівіту, відбілювання зубів, видалення зубів будь-якої складності, виконання реставрації зубного ряду, постановка металокерамічних коронок.

Микола Журба
Цю чарівну лікаршуя згадую і буду згадувати завжди тільки зі словами подяки і величезного визнання за таку високу якість роботи. Ольга Василівна оперативно зробила мені складне видалення з сильним запаленням, коли до неї двоє стоматологів навіть не змогли визначити мою проблему! Дякую вам.
И.И.
Всегда гордилась своей улыбкой, везде на фотках первая на фоне. Каталась на роликах и выбила передний зуб! Какой ужас у меня был, вы даже не представляете. Страшно было куда-либо выходить. Мама отвезла к Ольге Баргамон. Она не оставила меня в беде, все грамотно. Пока ждали новый зуб, поставила мне временный, лайт-версию, чтоб я не позорилась. Друзья даже не догадываются, что со мной что то не так.