Ан Ганна Юріївна

Щелепно-лицевий хірург, хірург-стоматолог, імплантолог
Спеціалізуюся у напрямках амбулаторного та стаціонарного лікування захворювань обличчя та порожнини рота, за 14 років медичного стажу проведено понад 50000 годин в операційній, виліковано понад 15000 пацієнтів.

Павел Т.
Хочу сказать спасибо доктору за лечение. Я, конечно, запустил свой рот. Думал, само пройдет. Дошло до того, что зубы начали шататься. В результате все равно пришлось идти к врачу. После многих усилий сейчас мой рот в порядке. Стараюсь выполнять все рекомендации врача.

Послуги амбулаторної допомоги:

• Видалення зубів будь-якого ступеня складності ( які не вимагають госпіталізації в умови стаціонару)
  • Дентальна імплантація будь-якого ступеня складності ( в естетично значущій зоні та при вираженій атрофії щелеп)
  • Кісткова пластика верхньої/нижньої щелепи будь-якого ступеня складності ( синус-ліфтинг, пластика ауто-, алоблоками, синтетичним, ксеногенними матеріалами)
  • Видалення доброякісних новоутворень невеликих розмірів у порожнині рота та на обличчі ( кісти щелеп, фіброми, папіломи, атероми, епулід, невеликі гемангіоми, ретенційні кісти)
  • Лікування післяопераційних ускладнень

Послуги стаціонарної допомоги:

• Видалення атипово розташованих зубів, які потребують госпіталізації ( з підвищеним ризиком перелому щелепи, або за загальносоматичним показанням)
  • Лікування гострих/хронічних одонтогенних (які виникають через зуби) гайморитів
  • Лікування переломів щелеп ( двощелепна іммобілізація, операції металоостеосинтезу щелеп)
  • Видалення об'ємних доброякісних новоутворень обличчя та щелеп ( плеоморфні аденоми, кісти щелеп, серединні та бічні кісти шиї, ранули)
  • Реконструктивна хірургія щелепно-лицьової зони ( хірургічна пластика рубцевих деформацій, деформацій щелепи)
  • Лікування слинокам'яної хвороби
  • Лікування запальних захворювань щелепно-лицьової зони ( гострі/хронічний лімфаденіти, фурункули/карбункули, абсцеси/флегмони обличчя та верхньої третини шиї)
  • Пластичні операції обличчя та шиї ( кругова підтяжка обличчя, блефаропластика, видалення грудок Біша)
  • Ортохірургія