КТ суглоба в Києві (метро Вокзальна)

КТ суглоба 15001395 грн.
Знайдено 2 клініки

Рита
Дякую за обслуговування.Дуже грамотно і якісно.Особлива подяка директору Євролаб Талавірі Ірині Володимировні.
Рита
Дякую за високу якість в роботі невролога Інну Іванівну.В такий нелегкий час потрібний такий кваліфіційний лікар,дякую.
Рита
Найкраще і дуже якісне обслуговування.Лікарі вищої категорії.Дякую.
Yana
Можу сказати що лікар, хороший фахівець. Мені дуже сподобалося її відношення до роботи. Все чітко, злагоджено, та максимум відповідально. Саме таким має бути справжній лікар. Я надалі планую до неї звертатися. І рекомендувати її теж.
Иванова
Лікар дуже уважна. Професійно підійшла до моєї проблеми, відповіла на всі мої запитання. Оглянула, взяли аналіз. Я отримала вичерпні рекомендації. Наступного разу буду звертатися до цього фахівця. Спеціаліста рекомендую усім!
Супер доктор!!! Тщательный опрос перед КТ ОГК, выяснение всех жалоб. В итоге: описание до мельчайших подробностей всех проблемных участков. Настоящий профи!
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
  • КТ плечового суглоба з 3D реконструкцією (плівка, опис) 1 200
  • КТ ліктьового суглоба з 3D реконструкцією (плівка, опис) 1 200
  • КТ колінного суглоба з 3D реконструкцією (плівка, опис) 1 200
  • КТ променево-зап'ясткового суглоба з 3D реконструкцією (плівка, опис) 1 200
  • КТ гомілковостопного суглоба з 3D реконструкцією (плівка, опис) 1 200
  • КТ плечового суглоба з контрастом і 3D реконструкцією (плівка, диск, опис, контраст) 3 100
  • КТ ліктьового суглоба з контрастом і 3D реконструкцією (плівка, диск, опис, контраст) 3 100
8,2
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальна33 8 м.Палац Україна56 14
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
  • КТ плечового суглоба 1 500 1 395
  • КТ ліктьового суглоба 1 500 1 395