Нейросонографія в Києві (метро Теремки)

Знайдено 2 клініки

Вероніка
Уже не перший раз звертаюся в вашу клініку. Це єдина клініка де грамотно проводять діагностику і призначають лікування. Велике спасибі лікарям “Доктор Бебі” за професіоналізм, за уважне ставлення, та грамотне лікування.
Проводили планове щеплення вакциною " Тетракси" у клініці “Доктор Бебі”. Все пройшло бездогано, персонал зміг знайти підхід до моєї дити, чесно кажучи Міланка навіть не зрозуміла що сталося! Дуже вдячна за професіоналіз та індивідуальний підхід!
Клініка “Доктор Бебі” на Героїв Небесної Сотні, як на мене одна з кращих педіатричних клінік нашого міста! Нещодавно міс маленький син захворів, все почалося з підвищення температури тіла та почервоніння очей. Ми вирішили звернутися до даної клініки, так як мешкаємо неподалік. Нам поставили діагноз "Кір", та призначили лікування. Завдячу лікарям цієї клініки за одужання мого сина!
Ольга Николаевна
Выражаю благодарность Лавриненко Владиславе Владимировне за неоднократно проделанную помощь. Семьей не раз обращались к ней. Мало того, что она терапевт хороший, но и ещё как человек простая, милая, отзывчивая. Назначенные лечения всегда эффективные. Спасибо Вам большое!
Ира
У меня очень часто болел живот, чувствовала дискомфорт. Но последний раз, когда после приема еды началась рвота поняла, нужно срочно принимать меры! Подруга посоветовала обратиться к Елене Михайловне. Я счастлива, что обратилась именно к ней. Она прекрасный гастроэнтеролог. Врач с большой буквы. В лечение язвы сильно мне помогла.
Я знакома с Карповой Мариной Анатольевной уже несколько лет. Это косметолог "от Бога". Благодаря ей состояние моей кожи улучшилось, исчезли высыпания. Она помогла мне подобрать правильный уход за кожей. Без нее, моя кожа бы так не сияла красотой и свежестью. Спасибо.
Київ вул. Касіяна, 2/1
м.Іподром7 4 м.Теремки25 6
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Образцова" спеціалізується в області сімейної медицини, проводить діагностику і лікування дітей з 3 років і дорослих. У медичному центрі пацієнтів приймають сімейний лікар, отолорінголог, терапевт, невропатолог, ендокринолог, психотерапевт, дерматолог, хірург, хірург-онколог, ортопед-травматолог, окуліст,...
  • Нейросонографія (діти) 850
Київ пр. Героїв Небесної Сотні, 16/8 (ЖК "Затишний квартал") , Софиївска Борщагівка
м.Іподром19 м.Теремки20 м.Житомирська19
Dr. Baby — це спеціалізований медичний центр для дітей від народження до повноліття. Основний напрямок діяльності комплексу — плановий огляд дитини, діагностика та призначення відповідної терапії, в залежності від стану пацієнта. Висококваліфікований персонал допоможе вашим дітям вирости здоровими і щасливими.