УЗД підшлункової залози в Києві - Солом'янський район

УЗД підшлункової залози 320 грн.
Знайдено 8 клінік

Сб Нед Цілодобово
ОЛЬГА
Была на приеме у сосудистого хирурга Майбороды В.В. Осталась очень довольна его профессионализмом, внимательным отношением, назначенным лечением. После проведенного лечения заметила явное улучшение. Оставила заявку на повторную консультацию. Хочу получить на будущее советы. Рекомендую и доктора, и клинику.
Таня
Слышала об этой клинике от знакомых, решила обратиться к неврологу, так как начала замечать некоторые проблемы со здоровьем. Прием понравился, клиника сама тоже, теперь лечусь. Всем советую это заведение, хорошие врачи и обслуживание.
No name
Чудовий лікар! Зверталася до Євгенія Вікторовича із своєю проблемою, так як попередній лікар не зміг мені допомогти. Він зпропонував мені декілька варіантів вирішення проблеми. Зараз почуваю себе значно краще, як у вісімнадцять. Дякую!
Петр
Була на прийомі у Євгенія Вікторовича. Він детально мене оглянув, направив на УЗД молочних залоз. У мене діагностували мастопатію. Але лікар зсіг мені допомогти. Його призначення ефективно діють, почуваю себе значно краще. Дякую!
Шум Е.А
Вирішив написати відгук після закінчення курсу лікування моєї дитини. Лікар професіонал у своїй справі. Уважно підійшов до проблеми, ідеально провів операцію, все пройшло успішно. Велике Вам людське спасибі! Шикарний доктор.
Аліна
Я залишилася більш ніж задоволена. Лікар запропонував мені 2 варіанти вирішення проблеми моєї дитини, призначив лікування. За результатами лікування, будемо вирішувати питання про оперативне втручання. Лікар повністю вник в мою проблему.
8,2
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявська5 2
ВВ Клініка — це сучасний медичний центр, де приймають лікарі різних спеціалізацій, такі як гастроентерологи, хірурги, сімейні лікарі, кардіологи, отоларингологи, невропатологи, терапевти, ортопеди-травматологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і пластичні хірурги.
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
Оптима-фарм
4,1
Київ вул. Солом'янська, 33
р.Солом'янський
Спеціалізований медичний центр "Оптима-фарм" на Солом'янській займається лікуванням захворювань репродуктивної системи у жінок, використовує ефективні методи лікування патологій шийки матки, малоінвазивні оперативні втручання. Кваліфіковані фахівці медцентру застосовують новітні технології, всі послуги надаються на сучасному обладнанні.
Київ пр-т Повітрофлотский, 52
м.Вокзальна38 10 м.Політехнічний інститут50 8 м.Шулявська47 6
Медичний центр "Медіана" - медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру послуг європейського рівня. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє швидко діагностувати патології та призначати ефективне лікування.
Київ вул. Преображенська, 10/17
м. Васильківська53 12 м.Вокзальна35 12 м.Шулявська56 10
Медичний центр "Доктор Віра" спеціалізується в сфері ультразвукової та доплеровской діагностики організму.
Добробут
Київ вул. Сім'ї Ідзиковський (Мішина), 3 , Чоколівка
м.Вокзальна41 13 м.Деміївська66 18
Лікувально-діагностичний центр для дітей та дорослих "Добробут" спеціалізується на наданні всебічної медичної допомоги пацієнтам будь-якого віку. Серед провідних напрямків: комплексна діагностика організму, консультативний прийом лікарів різних спеціальностей, невідкладна екстрена допомога, лікування у стаціонарі, реанімація.
Київ вул. Героїв Севастополя, 30
м. Берестейська41 19 м.Шулявська43 20
Багатопрофільний медичний центр "Біофармтех" створений в 1996 році на базі Інституту хірургії і трансплантології, спеціалізується в лікуванні хвороб загальної медицини за напрямками кардіології, гінекології, гастроентерології, неврології, урології, андрології.
4,3
Київ вул. Народного Ополчення, 2
м.Вокзальна48 13 м.Деміївська24
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Севастопольській площі відкритий в 2004 році, має три філії. Спеціалізація клініки - проведення діагностики та видача медичної документації, а також лікування малоінвазійними методами.