Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ в Києві (метро Лісова) в неділю

Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1100 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 3100 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 800 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1100 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1000 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1500 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 2000 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1400 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1700 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1800 грн.
Знайдено 2 клініки

Ведрата Людмила Петрівна
Уважність, ввічливість, професіоналізм
Крашньова Ірина Анатоліївна
Отличный прием, внимательный доктор, пока вречатления хорошие
Roman Nesterenko
Я долго оттягивал поход к урологу, всегда думал о подобных проблемах, как о чемто постыдном. Оказалось не все так страшно, Цымбала Тарас Мирославович крайне деликатно относится к своим пациентам и находит нужные слова. Рекомендую обращаться только к нему
Сергей Бойко
Цымбал Тарас Мирославич, помог мне справиться с мочекаменной болезнью. Уверенно рекомендую это медицинское учреждение и этого специалиста.
Evgen Kylik
Лечился у Цымбал Т.М. Доктор он бесподобный, не делает глупых назначений, а только необходимое и действенное. Спасибо вашей клинике, за таких спецов!
Анастасия Сидорова
Была в центре у эндокринолога Федоровой. Тут же сделала УЗИ щитовидки (доктор Лобас просто СУПЕР!!!!) и сдала анализы. Быстро, и недорого! Рекомендую!
Київ вул. Закревського, 61/2 , Троєщина
м.Лісова17
Медичний центр "Просто" — це спеціалізована клініка, що надає комплексні послуги з діагностики органів і систем організму. Обстеження проводиться на обладнанні нового покоління, що гарантує отримання високоточного результату. У клініці є кілька видів діагностичних процедур.
  • Холтер ЕКГ ( 24 Години ) 950
  • Холтер АТ+ЧСС 750
  • Комплекс Холтер ЕКГ+Холтер АТ\ЧСС 1 400
Віта Медікал
Київ вул. Оноре де Бальзака,80
м.Лісова18 м.Оболонь17
Віта Медікал — це сучасний медичний центр на Бальзака у Києві. Це унікальне місце, основне завдання якого полягає в збереженні міцного здоров'я та гарного самопочуття на довгі роки.