Сторінка 2. УЗД суглобів в Києві в неділю - Голосіївський район

Знайдено 12 клінік

Олександра
Нещодавно відвідав клініку "Мадейра Нивки" і залишився дуже задоволеним. Персонал був ввічливим та уважним, а лікар детально пояснив діагноз і запропонував ефективне лікування. Сучасне обладнання і затишна атмосфера клініки допомогли знизити тривогу. Особливо зручною була можливість попереднього запису, що зекономило мій час. Загалом, я отримав якісну медичну допомогу та рекомендую клініку "Мадейра Нивки" усім.
Віталій
Дуже задоволений обслуговуванням у клініці Медейра Нивки. Лікарі уважні та професійні, завжди готові допомогти. Рекомендую всім!
Божена
Ця лікарня перевершила мої очікування .мій похід до лікаря був дуже класним . Персонал був привітний і завжди готовий допомогти . Раджу усім !
А сейчас будет история о том, как в далеком 2008 я поняла что хочу сделать свой прекрасный наследственный нос. Я очень боялась. Я ходила на консультации с 2010 познакомилась со многими хирургами. Но все время что-то мешало. А потом беременность, стройки, работа... но мечта не покидала, а страх не отпускал. В этот Новый Год я загадала желание, найти хирурга, с которым будет не страшно и всё таки осуществить свою десятилетнюю мечту. Этот пост благодарности, Золотым Рукам, спокойствию, и 30-ти летнему Профессионализму, СПАСИБО
Тетяна
Щиро вдячні лікарю дерматовенерологу Поповій Наталії Сергіївна за уважність, ввічливість, людяність, і саме головне швидке і якісне лікування. Препарат був підібраний саме той що потрібно, отже висип почав зникати вже на наступний день від початку лікування. Ще дуже приємно те, що лікар не призначив лікування і відпустив, а телефонував і цікавився станом дитини, що дуже важливо. Дякуємо Вам, і рекомендуємо як спеціаліста!
Владимир
Олександр Іванович дуже уважний, професійний лікар. Підібрав найоптимальніший метод оперативного втручання, провів операцію. післяопераційний період протікав без ускладнень. Лікар дійсно компетентний. Рекомендуємо усім знайомим!
6,1
Київ вул. Дєміївська, 16
м.Деміївська7 3 м.Голосіївська11 5
  • УЗД кульшових суглобів у дітей (за методикою Графа) 700
  • УЗД суглобів та кісток (одна анатомічна ділянка) 650
Київ вул. Єнісейська, 8
м.Видубичі40 16 м.Голосіївська34 10
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.