Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) в Києві в неділю - Голосіївський район

Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 540 грн.
Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 360 грн.
Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 360 грн.
Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 559 грн.
Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 979 грн.
Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 350 грн.
Знайдено 2 клініки

Завжди задоволені результатом
Лилия
Доброго дня, дуже хочу Вам подякувати за ваших прекрасних фахівців , Лисак Юлія Володимирівна , та медичний персонал стаціонару зокрема Ірині, увагу, та дуже якісне обслуговування!!!!
Виталий
Отличная клиника! Лечил каналы, ставил коронки - всё супер!
Виталий
Отличная клиника! Сделали все снимки, написали подробный план лечения, всё сделали в обещанные сроки. Отличные специалисты, рекомендую.
Наталія
15 хвилин лікар та медсестра пробували включити комп'ютер, щоб зробити знімок. Трогаючи процесор, провода, мишку, цими ж руками в перчатках, лікар Лукашук І.С. почала лізти до рота. Коли я попросила її цього не робити, прозвучала фраза: "Если Вы сомневаетесь в стерильности нашей клиники - можете у нас не лечиться". Більше і не буду. Іншим - також не рекомендую.
Анастасия
Сегодня(07.05.17,воскресение) надо было срочно сделать ортопантомограмму,искали по всему Киеву. И только Клуб 32 ответили! Очень понравилась девушка на ресепшне.По телефону рассказала как доехать до клиники удобным для меня способом.Когда попала в клинику, радушно встретила,сразу все рассказала,показала,объяснила. При учете моей дентофобии,я не испытала ни малейшего страха! Все очень чистенько и профессионально.Очень советую!
8,2
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосіївський
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних...
  • 2-D Ортопантомограма/панорамний знімок (ОПТГ) 559
  • КТ Ортопантомограма (ОПТГ) + телерентгенограма (ТРГ) 979
4,3
Київ вул. Академіка Вільямса, 15 (корп. 3)
м. Васильківська28 7 м.Виставковий центр25 8 м.Іподром25 11
Стоматологічна клініка "Клуб 32" займається лікуванням зубів сучасними ефективними методами, відновлює естетичну привабливість зубного ряду.