Рентген молочних залоз (мамографія) в Києві (метро Палац Україна)

Рентген молочних залоз (мамографія) 670 грн.
Рентген молочних залоз (мамографія) 1090 грн.
Рентген молочних залоз (мамографія) 1200 грн.
Рентген молочних залоз (мамографія) 1650 грн.
Рентген молочних залоз (мамографія) 600 грн.
Рентген молочних залоз (мамографія) 3200 грн.
Знайдено 3 клініки

Волинець Яна Євгеніївна
Кваліфікований лікар, який вникає в проблему та дає слушні поради
Хорошо
Відмінний лікар! Уже декілька разів була у неї на прийомі, йду з нього постійно з хорошим настроєм. Настільки Алла Олегівна заряджає позитивом, та вірою в успішне лікування. Спеціаліст відповідальний та кваліфікований. Рекомендую!
Не пам'ятаю скільки років страждаю варикозною хворобою вен. Лікувалася у багатьох спеціалістів, так як під ніж, не хотілося лягати. Хочу відмітити що так ефективно, як Алла Олегівна, мені не міг допомогти жоден з них. Рекомендую!
Лана
Чудовий, турботливий, уважний лікар. Дякуємо! Це не перший мій візит, але з кожним разом враження тільки краще! Все грамотно пояснює, на будь-які питання відповідає, призначення адекватні і нічого зайвого. Безперечно рекомендую!
Владислав
Хочу висловити подяку за професіоналізм, увагу і чуйність лікаря. Люди як правило цінують таких фахівців. Очі-дивовижний і складний пристрій нашого організму. Але лікар швидко визначила проблему і призначила лікування. Дякую!
R+
8,4
Київ вул. Євгена Коновальця, 34 А
м.Печерська6 6 м.Палац Україна20 7
R + Medical Network на Коновальця - один з амбулаторно-поліклінічних медичних центрів мережі, проводить прийом пацієнтів різного віку, надає консультаційні послуги, проводить первинну діагностику, малоінвазивні хірургічні втручання. У штаті медичного центру лікарі вищої категорії з багаторічним стажем, кандидати та доктори наук.
  • Мамографія однієї грудної залози в двох проекціях 670
  • Мамографія обох грудних залоз в двох проекціях 1 090
Сеть клиник "Медиком"
5,2
Київ вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна6 2 м.Печерська16 6 м.Звіринецька21 10
Поліклініка "Медіком" розташоване в житловому комплексі "Престиж Хол" на вулиці Анрі Барбюса. Високий професіоналізм персоналу, що пройшов суворий конкурсний відбір, дозволяє бути впевненими в якості та результативності лікування. Багатопрофільна клініка працює за такими напрямками: Консультації педіатрів, терапевтів, вузькопрофільних фахівців; Діагностичні...
8,2
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальна33 8 м.Палац Україна56 14
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
  • Мамографія однієї молочної залози 1 200
  • Мамографія молочних залоз 1 650