УЗДГ (ультразвукова доплерографія) в Києві (метро Дарниця)

УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 600 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 500 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 400 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 900 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 550 грн.
Знайдено 3 клініки

Козуб Галина Олексіївна
Мені все сподобалось.
Пінчук Максим Олександрович
Все добре
Федас Сергій Олексійович
Відмінно
В минулому році довго лікувала обструктивний бронхіт,але саме Тетяна Анатоліївна мені дуже допомогла, правильне лікування швидко дали свій результат,дякую Вам за вашу працю.
Федір
Після декількох невдалих спроб самостійного лікуваня в домашніх умовах «бабусиними рецептами», я все ж таки вирішив звернутися до професіонала.Лікар уролог Огієнко Олексій Володимирович дуже швидко і якісно виправив мою проблему.Тому я всих закликаю не займатися самолікуваням а звертатися до таких лікарів як він!Він дійсно вам допоможе
Доктор Огиенко Алексей Владимирович у меня лечил цистит вызванный переохлаждение .Иммунная система была ослаблена во и случилось. Могу сказать точно , я знаю самого лучшего врача уролога в городе. Такого специалиста нужно еще поискать. Он в курсе новых средств лечения , применяет современные методы диагностики и знакомит с ними пациентов.
8,3
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
м.Чернігівська14 3 м.Дарниця26 4
Смарт Медикал на Черниговской — это медицинский центр современного уровня, который является частью широкой сети клиник с более, чем 62 направлениями работы в сфере предоставления лечебно-диагностических услуг. Штат сотрудников представлен квалифицированными специалистами, которые прошли стажировку за границей, являются участниками международных конференций,...
Київ вул. Раїси Окіпної, 4б
м.Лівобережна5 1 м.Дарниця23 9
Клініка Into-Sana (Інто-Сана) на Лівобережній для дорослих і дітей, запис на прийом до лікаря попередня. Лікарську діяльність тут ведуть доктора, а також кандидати медичних наук. Фахівці клініки регулярно проходять стажування за кордоном.
Київ вул Сверстюка 11-Б , Лісний масив
м.Лівобережна8 3 м.Дарниця26 10
MyDerm на Сверстюка — це центр, що надає діагностику і лікування захворювань шкіри кожного пацієнта. Кваліфіковані дерматологи, трихолог, косметологи, мікологи і інші вузькопрофільні фахівці. Сучасна апаратура експертного класу.
  • УЗД (доплер) черевної аорти 400
  • УЗД молочних залоз + доплер 550