УЗД м'яких тканин в Києві (метро Академмістечко)

УЗД м'яких тканин 550 грн.
Знайдено 3 клініки

Гарбар Ілона Віталіївна
Все пройшло супер
Валерий
Уютная клиентка, вежливый персонал. Благодарен врачу Тищенко Владимиру, за профессионализм и чуткое отношение к пациенту. Рекомендую.
Приняли быстро, обстановка спокойная, укол сделали аккуратно, гематомы не появилось.
ІГОР
Все професійно
Надин
Все специалисты классные професионали. Неоднокатно посещала данную клинику и каждый раз довольна.

Нужно было сделать обычное УЗИ по беременности ,на сайте по прайсу написано было УЗИ по беременности есть ,через форму обратной связи оставила сообщение ,тут мне перезванивают и говорят что эти УЗИ в клинике не делают.Не рекомендую!

Відповідь: Доброго дня, УЗД при вагітності (1 триместр) проводиться в Амбулаторії сімейної медицини Юлія. На жаль, при першому вашому звернення нами була отримана неточна відповідь від наших партнерів. Заступник з розвитку клініки сьогодні телефонувала Вам для вирішення цієї ситуації, ви відмовились від діалогу та не захотіли розмовляти. Нам прикро, що вийшла така ситуація. Бажаємо Вам здоров'я та гарного дня.

8,2
Київ вул. Осіння, 33
м. Академмістечко6 2 м.Житомирська27 12
Сучасна амбулаторія сімейної медицини "Юлія" надає послуги з діагностики захворювань за допомогою різнопланових методик. Прийом ведуть 16 фахівців в галузі гастроентерології, гінекології, дерматології, дієтології, кардіології, мамології, офтальмології, неврології, проктології та отоларингології.
  • УЗД м'яких тканин 550
Київ вул. Квітки Цісик, 5 Б
м. Академмістечко15
Багатопрофільний медичний центр "ЛЕЛЕКА" - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гінекологія, ведення вагітності, пологи, неонатологія та педіатрія.
  • УЗД м'яких тканин 710
3,7