МРТ грудного відділу хребта в Харкові

МРТ грудного відділу хребта 3600 грн.
МРТ грудного відділу хребта 1400 грн.
МРТ грудного відділу хребта 3600 грн.
МРТ грудного відділу хребта 5600 грн.
МРТ грудного відділу хребта 1100 грн.
Знайдено 10 клінік

Аноним

Добрый вечер не коректное отношения сотрудников рецепшена.(грубят)

Благодарим Вас за замечание! Мы обязательно разберёмся с ситуацией и примем все необходимые меры.

Надя
Очень хороший врач
Дякую цьому чудовому лікарю за його кваліфікацію! Завдяки їй мені змогли виключити дуже страшний діагноз. Бажаю Вам терпіння та наснаги у такій нелегкій професії!
Олена
Величезне спасибі за увагу, терпіння і професіоналізм цього лікаря-рентгенолога. Я вдячна йому за прийом! Уважно і якісно провів діагностику, заспокоїв, дав хороші поради.Тисячу раз Вам дякую, Дмитро Миколайович! Рекомендую!
Тамара
Лікуючий лікар підозрював у мене запалення легенів. Звернулася до цього лікаря. Мені сподобалося його уважне ставлення до пацієнта і те, як швидко і точно зробив свою роботу. Наступного разу піду на прийом тільки до нього.
Влад
Дуже сподобався як лікар і як людина. Це професіонал своєї справи. Я радий, що до нього звернувся і зміг отримати потрібну мені консультацію. Все чітко, зрозуміло та лаконічно. Саме таким має бути лікар. Буду рекомендувати усім знайомим.
5,4
Харків ш. Салтівське, 266 Г (Клінічна лікарня №8)
м.ім. Масельського50 9 м.Армійська50 11 м.Академіка Павлова59 13
Європейський Радіологічний Центр — це центр сучасної діагностики, який працює вже протягом 11 років. Все починалося з одного центру, відкритого за підтримки словацької компанії, яка надає кваліфіковані медичні послуги в європейських країнах.
Харків вул. Пушкінська, 80 (вул. Гуданова, 1)
м.Пушкінська1 1 м.Архітектора Бекетова11 5
Харьківський філіал діагностичного центру "Скен лайф" працює вже більше 5 років. Заклад спеціалізується на проведенні МРТ-діагностики. Центр підтримує спеціальні системи знижок. Наявна сучасна апаратна база для точної діагностики (MSK Extreme 1.5T, WDM i_Open). Персонал гарантує абсолютну анонімність пацієнтів.
Харків пров. Балакірєва, 5
м.23-го Серпня36 9 м.Олексіївська56 10
Профільний центр променевої діагностики спеціалізується на обстеженні пацієнтів за допомогою сучасного МРТ апарату. Лікарі центру є висококваліфікованими фахівцями у своїй галузі, беруть участь у міжнародних семінарах і симпозіумах.
Харків вул. Клочківська, 337 А
м.Олексіївська26 7 м.Перемога28 7 м.23-го Серпня49 9
Ваше здоров'я - це мережа лікувально-діагностичних центрів в Україні. Найбільший медичний заклад розташувався в Харкові. Основний напрямок діяльності - комплексне обстеження організму з використанням високоточного томографа. На базі центру приймають вузькі фахівці, у яких можна отримати консультацію.
3,7
Харків вул. Академіка Павлова, 46/11, 3 під'їзд
м.Захисників України30 7 м.завод ім. Малишева32 10 м.Барабашова31 7
МРТ МедСервіс, діагностичний центр, який спеціалізується на проведенні МРТ. У центрі працюють спеціалісти вищої категорії, використовується новітнє обладнання, персональний підхід. За віком обмежень для пацієнтів немає.
3,7
Харків вул. Пушкинська, 82
м.Пушкінська1 1 м.Університет17 7 м.Київська25 8
Діагностичний центр "Брігід" спеціалізується на проведенні КТ і МРТ діагностики (без обмежень за віком), можлива консультація лікаря-діагноста. Центр є базою кафедр вищих навчальних закладів Харкова.