УЗД органів черевної порожнини в Харкові - Салтівський район

УЗД органів черевної порожнини 1000 грн.
УЗД органів черевної порожнини 400 грн.
УЗД органів черевної порожнини 550 грн.
УЗД органів черевної порожнини 600 грн.
УЗД органів черевної порожнини 500 грн.
УЗД органів черевної порожнини 450 грн.
УЗД органів черевної порожнини 700 грн.
УЗД органів черевної порожнини 750 грн.
Знайдено 6 клінік

Антон
Ван-хальская Оксана Анатольевна очень хороший специалист И когда я позвонил к ней на рабочий номер у вне рабочее время трубку поднял администратор я кое-что наговорил я ошибался Прошу меня простить Она очень хороший специалист Простите что я там наговорил она грамотно подошла до сути я просто сразу это не понял она хороший специалист
Легкоступ Анастасія Євгенівна
Обслуговування супер . Лікарі знають своє діло.
Собур Наталія Олексіївна
Була на прийомі у лікаря ендокринолога Шарафутдінової С.М. Отримала первісну диагностику і поради для подальшого диагностування. Прийомом лікаря задоволена.
Гажур Ольга Дмитриевна
Я очень благодарна врачу-дерматологу Мишениной Елене Сергеевне. Доброжелательное и внимательное отношение врача-дерматолога Мишениной Елены Сергеевны вселили веру в изличение болезни. А правильно подобранный курс лечения быстро помог мне справится с болезнью. Спасибо, что вы у нас есть!
Наталия
Была на приёме у Юлии Юрьевны,сразу хочу отметить приветливость доктора,что не мало важно в наше время. Получила консультацию в полном объёме, всё было на высоком уровне. Спасибо большое доктору. Советую при надобности обращаться. С уважением Наталия.
После длительных поисков действительно хорошего и знающего гинеколога, я всё-таки нашла своего! С уверенностью рекомендую Кубышкину Викторию Владимировну! Очень компетентная, опытная, положительная, внимательная и небезразличная врач! Всё доходчиво объясняет, поддерживает и всегда подбодрит! Сразу чувствуется, что человек работает по призванию. Спасибо огромное, Виктория Владимировна.
Харків вул. Академіка Павлова 158
м.Героїв праці6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
  • Еластографія органів черевної порожнини 1 000
  • УЗД органів черевної порожнини 400
8,5
Харків вул. Героїв Праці, 14
м.Героїв праці4 1 м.Студентська11 3
Медичний центр "Лінія життя" позіціонується як мініполіклініка. В ньому проводяться як діагностичні, так і лікувальні процедури.
  • УЗД органів черевної порожнини (ОЧП) 450
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки, сечовий міхур) 700
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки, сечовий міхур + рівень залишкової сечі) 750
Харків пр-т Героїв Харкова, 137
м.Захисників України4 1 м.Спортивна17 6
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
  • УЗД черевної порожнини + зачеревинного простору (нирки, надниркові залози) + сечовий міхур 600
6,7
Харків пр. Героїв України, 195
м.завод ім. Малишева13 6 м.Турбоатом19 4 м.Захисників України33 8
Полімед — це сучасний діагностичний центр, який надає послуги високого рівня. Професіоналізм лікарів в поєднанні з сучасним технічним оснащенням — це надання допомоги, незалежно від складності проблеми. Експерти діагностичного центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в наукових конференціях, симпозіумах та семінарах....
  • УЗД нирки, сечовий міхур, органів черевної порожнини 550
  • УЗД нирки, сечовий міхур, органів черевної порожнини, простата, органи мошонки 600
  • УЗД органів черевної порож.+Допплерографія судин органу дослідження 500
  • УЗД органів черевної порожнини 400
5,2
Харків вул. Барабашова, 6
м.Барабашова17 10 м.Академіка Павлова16 6
Медичний центр широкого профілю "Інтермед" пропонує населенню весь спектр послуг з діагностики та консультації лікарів за спеціальностями: терапевта, гінеколога, уролога, стоматолога, хірурга отоларинголога, кардіолога, офтальмолога, дерматовенеролога, нарколога. Працює денний стаціонар.
  • УЗД органів черевної порожнини 450
3,7
Харків пр-т Тракторобудівників, 126
м.Студентська27 6 м.Академіка Павлова33 7
Клініка "Ла Віта Сана" - це багатопрофільний медичний центр, який займається діагностуванням та лікуванням численних захворювань людини. В медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці з усіх основних медичних областей: педіатри, терапевти, гінекологи, урологи-сексологи, мамологи, дієтологи, травматологи-ортопеди, гастроентерологи, гірудотерапевти,...
  • (на дому) Комплексне обстеження УЗД всіх органів з консультацією лікаря * 750
  • Шлунково-кишкового тракт (печінка плюс жовчний міхур плюс підшлункова залоза плюс селезінка) 170
  • Шлунково-кишкового тракт плюс функція жовчного міхура 200
  • Шлунково-кишкового тракт плюс нирки плюс сечовий міхур 250
  • Шлунково-кишкового тракт плюс нирки плюс сечовий міхур плюс передміхурова залоз 290