УЗД органів черевної порожнини в Харкові (метро Турбоатом)

УЗД органів черевної порожнини 350 грн.
УЗД органів черевної порожнини 450 грн.
УЗД органів черевної порожнини 550 грн.
УЗД органів черевної порожнини 600 грн.
УЗД органів черевної порожнини 500 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб
Спасибо доктору Григорию за профессионализм, доброту , внимание к питомцам.Лечила двух котиков,оказано правильное лечение, спасибо огромное!!!
Лидия
Точно и быстро нашли что тревожит. Дали консультацию, очень понравилось то как мне уделено было внимание.
И.А.
Рекомендую эту клинику в которой хорошо лечат суставы
Удобно, быстро и приятно прошла обследование у грамотного кардиолога. Без очередей на свое время.
Обожаю эту клинику. Прекрасный врач эндокринолог Загребельская. Сводила всю семью после первого посещения. Всем рекомендую - прекрасное отношение к клиентам.
Самые хорошие рекомендации. Я осталась полностью довольна. Врач смотревший меня очень грамотный и не ставит задачу себе выкачивать деньги из клиентов. Я задала столько вопросов сколько никогда не задавала врачу за всю жизнь. Мне очень квалифицированно помогли. 10 баллов.
6,9
Харків пр. Героїв України, 195
м.завод ім. Малишева13 6 м.Турбоатом19 4 м.Захисників України33 8
Полімед — це сучасний діагностичний центр, який надає послуги високого рівня. Професіоналізм лікарів в поєднанні з сучасним технічним оснащенням — це надання допомоги, незалежно від складності проблеми. Експерти діагностичного центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в наукових конференціях, симпозіумах та семінарах....
  • УЗД нирки, сечовий міхур, органів черевної порожнини 550
  • УЗД нирки, сечовий міхур, органів черевної порожнини, простата, органи мошонки 600
  • УЗД органів черевної порож.+Допплерографія судин органу дослідження 500
  • УЗД органів черевної порожнини 400
5,6
Харків вул. Олімпійська, 5а
м.Дворець спорта20 3 м.Турбоатом21 4
Багатопрофільний лікувально-діагностичний мед центр "Олімпійський" займається лікуванням і профілактикою захворювань по 10 основними напрямками. Співробітники лікувально-діагностичного центру "Олімпійський" практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Діє акційна система знижок.
  • Встановлення патології ОЧП (консультація + УЗД жовчного міхура, печінки, поджел. Залози, селезінки) 350
  • УЗД жовчний міхур, печінка, підшлункова залоза, селезінка, нирки, сечовий міхур 500
  • УЗД органів черевної порожнини 400