УЗД передміхурової залози в Харкові (метро Турбоатом)

УЗД передміхурової залози 200 грн.
УЗД передміхурової залози 700 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб
Спасибо доктору Григорию за профессионализм, доброту , внимание к питомцам.Лечила двух котиков,оказано правильное лечение, спасибо огромное!!!
Лидия
Точно и быстро нашли что тревожит. Дали консультацию, очень понравилось то как мне уделено было внимание.
И.А.
Рекомендую эту клинику в которой хорошо лечат суставы
Удобно, быстро и приятно прошла обследование у грамотного кардиолога. Без очередей на свое время.
Обожаю эту клинику. Прекрасный врач эндокринолог Загребельская. Сводила всю семью после первого посещения. Всем рекомендую - прекрасное отношение к клиентам.
Самые хорошие рекомендации. Я осталась полностью довольна. Врач смотревший меня очень грамотный и не ставит задачу себе выкачивать деньги из клиентов. Я задала столько вопросов сколько никогда не задавала врачу за всю жизнь. Мне очень квалифицированно помогли. 10 баллов.
6,9
Харків пр. Героїв України, 195
м.завод ім. Малишева13 6 м.Турбоатом19 4 м.Захисників України33 8
Полімед — це сучасний діагностичний центр, який надає послуги високого рівня. Професіоналізм лікарів в поєднанні з сучасним технічним оснащенням — це надання допомоги, незалежно від складності проблеми. Експерти діагностичного центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в наукових конференціях, симпозіумах та семінарах....
  • Трансректальне УЗД (ТРУЗД) передміхурової залози та сім'яних пухирців 700
5,7
Харків вул. Олімпійська, 5а
м.Дворець спорта20 3 м.Турбоатом21 4
Багатопрофільний лікувально-діагностичний мед центр "Олімпійський" займається лікуванням і профілактикою захворювань по 10 основними напрямками. Співробітники лікувально-діагностичного центру "Олімпійський" практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Діє акційна система знижок.
  • УЗД передміхурової залози (абдомінальний доступ) 300
  • УЗД передміхурової залози (ТРУЗД) 350