Сторінка 2. Функціональна діагностика в Харкові - Шевченківський район

Знайдено 15 клінік

Сб Нед Цілодобово
Лариса Андреевна
Лаборатория на московском проспекте меня полностью удовлетворяет. Оборудование современное, разделена зона для ожидающих и сдающих анализы. Результаты выдают в отдельном окошке или на электронную почту.
Кристина Игоревна
Опытный и грамотный ифекционист принимает в МЦ Здоровье. Консультация проведена на высоком уровне, мне ест с чем сравнить. Большое человеческое спасибо.
Алевтина
Обратилась недавно в лабораторию по телефону, узнавала какие анализы в какое время лучше сдавать. Мне провели консультацию по телефону, очень доступно все пояснили. Пришла на следующий день, быстро сдала анализы по списку и ушла. Результаты пришли на почту. Очень удобно.
Людмила Николаевна
Найти хорошего врача очень сложно. Но в этоммед. центре я нашла терапевта, который без лишних анализов, опираясь на свой опыт смог поставить правильный диагноз. Спасибо
Андрей
Все отлично. Помогли мне только они, до этого съездил в два других центра и там разводили руками. Спасибо
Любовь
Хочу залишити найкращий відгук про роботу даного лікаря! Я отримала відповіді на всі запитання, а також детальне призначення. В цілому атмосфера дуже приємна, та доброзичлива. Впевнена що лікування дасть гарний результат. Дякую.
Медичний центр "Здоров'я жінки" - клініка, що надає послуги за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, лабораторні аналізи, гінекологія, маммология, хірургія, пластична хірургія і дерматологія.
Харків вул. Ромен Роллана, 7 А
м.Наукова9 3 м.Університет15 4 м.Держпром12 4
Медичний центр "Світ Здоров'я" на Ромен Роллана надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, дуплексне сканування, неврологія, психотерапія та ендокринологія. В процесі лікування захворювань лікарі клініки використовують тільки перевірені методики та лікарські препарати...
Харків вул. Бакуліна, 3 А
р.Шевченківський
Швидка медична допомога "Оптима плюс" виконує діагностичні та лікувальні процедури на дому пацієнтів цілодобово. Автомобілі швидкої допомоги "Оптима плюс" обладнані сучасною медичною технікою, що дозволяє безпечно транспортувати пацієнтів та проводити точну діагностику. Виїзд лікарів бригади можливий у будь-який час та на будь-яку відстань.
Харків вул. Шекспіра, 16
м.23-го Серпня10 м.Ботанічний сад10 м.Наукова15
Медичний кабінет Ткаченко Кардіологія (Tkachenko Cardiology) спеціалізується на діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань. Основні напрямки роботи кабінету - ультразвукове дослідження внутрішніх органів, суглобів і м'яких тканин, функціональна діагностика та кардіологія.
3,7
Харків вул. Дерев’янка, 3-В
м.23-го Серпня20 3
Медичний центр MD Clinic — це сучасний медичний заклад, який надає лікувально-діагностичну допомогу, консультації пацієнтам із захворюваннями внутрішніх органів, м'яких тканин, кістково-суглобового апарату.