Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок у Дніпрі (метро Вокзальна)

Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 500 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 350 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 550 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 620 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 500 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 480 грн.
Знайдено 22 клініки

Неля
Добрый день, я много лет являюсь клиентом института Красоты «Акварель», хочу выразить свою благодарность высококлассному специалисту массажа Ларисе Баштанник. Спасибо за профессионализм!!!!
Хочу поблагодарить терапевта Ирину Николаевну, спасибо Вам большое. Очень внимательная, грамотная, ответственная и просто человек своего .дела
Хочу поблагодарить за хорошее отношение и правильный подход врача Ломазову Т.Я. (Гинекология) рада, что попала к прекрасному доктору, отличному гинекологу! Т.Я. все объяснила, успокоила, ответила на все интересующие вопросы, назначила правильное лечение и я очень за это благодарна! Рекомендую и советую: довериться своему врачу, выполнять рекомендации и все будет хорошо
Вера
Сегодня посетила с супругом Институт красоты. Были на приёме у врача Первого В.С. Консультация оказалась нам очень полезна) Виктор Станиславович разложил всё по полочкам, всё объяснил и успокоил. Ситуация была исчерпана! Спасибо! Администратор Юлия очень внимательная и милая))
Очень довольна спасибо институт красы акварель за рекомендованного врача-гинеколог Яну Вячеславовну ... доктор со стажем ... очень приятная , умная профессионал своего дела ! Рекомендую . � Цены адекватные
Уважний професіонал, та справжній віртуоз своєї справи. Консультація сподобалася. В ігровій формі провів огляд дитини. Все детально пояснив, та склав план лікування. Тільки позитивний відгук можу залишити про цього чудового спеціаліста.
9,5
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25
м.Вокзальна34 25
Інститут краси "Акварель" надає лікувально-оздоровчі послуги, що дозволяють зберегти красу і здоров'я обличчя та тіла. Преміум SPA у Дніпропетровську. У центрі приймають кваліфіковані фахівці: акушер-гінеколог, дерматолог-трихолог, онколог, косметолог, косметолог-естетист, психолог, масажист.
  • Доплерографія вен верхніх / нижніх кінцівок 450
8,9
Дніпро Запорізьке шосе, 38
м.Вокзальна112 19 м.Метробудівників120 20
Медичний центр "Здорове покоління" - багатопрофільна клініка, яка розпочала своє функціонування в 2014 році. Вона стала другою клінікою одноіменної мережі медичних центрів у Дніпропетровську. Обладнана за останнім словом техніки. Серед кількох десятків працівників - спеціалісти вищої категорії, які проходили стажування за кордоном.
Дніпро пр-т А. Поля 103
м.Вокзальна64 13 м.Метробудівників72 14
Багатопрофільний медичний центр "МЕДЕКСПЕРТ" відкрився в 2013 році. За 10 років роботи ми значно виросли, сьогодні ми маємо 5 клінік в місті Дніпро та області, де працюють понад 60 вузькопрофільних медичних спеціалістів. Працює денний стаціонар, можливий виїзд лікарів додому.
  • Допплерографія (триплексна) судин нижніх / верхніх кінцівок 480
Дніпро вул. Калинова, 70
м.Вокзальна79 20 м.Метробудівників100 22
Медична клініка "Жіночий лікар" спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних і профілактичних заходів щодо усунення захворювань жіночої репродуктивної системи. У штаті клініки лікарі вищої та першої категорії за напрямками: акушерство і гінекологія, ендокринологія, мамология, онкологія, кардіологія, неврологія, урологія, терапія, отоларингологія.
  • Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 500
Дніпро вул. Привокзальна, 4
м.Вокзальна3 3
Медичний центр "Здорове покоління" надає послуги: огляди профільними спеціалістами; комплексне діагностування всього організму; ехокардіографія; ехоенцефалоскопія; патронаж новонароджених; лікування дерматологічних недосконалостей; комплекс фізіотерапевтичних процедур. Серед переваг медичного центру - доступні ціни, європейська якість і співпраця зі...
8,6
Дніпро пр-т Слобожанський, 96
м.Вокзальна105 19
Медичний центр "А-Медик" - спеціалізується на діагностиці (УЗД, еластографія, Холтер-моніторинг, широкий спектр аналізів), лікуванні та профілактиці (вакцинація) захворювань у дорослих і дітей. У клініці ведуть прийом висококваліфіковані фахівці з досвідом роботи - гастроентеролог, ендокринолог, невролог, гінеколог, уролог, педіатр, дієтолог, дерматолог,...
  • УЗД / Допплерографія судин верхніх кінцівок - скринінг 350
8,5
Дніпро вул. Панікахи, 27
м.Вокзальна130 23
ЄВРОЛАЙФ-ЦЕНТР -— це медичний центр оновленого зразка. Діяльність клініки пов'язана з встановленими світовими стандартами якості. На території медичного центру приймають профільні фахівці, які готові надати кваліфіковану допомогу у будь-яку хвилину. Євролайф-центр —- це не тільки активна терапія, але і розширений спектр діагностичних процедур, і навіть...
  • УЗД артерій і вен нижніх кінцівок 500
8,5
Дніпро вул. Січеславська Набережна, 16 Б
м.Вокзальна29 9
НейроХелс — це медичний неврологічний центр, що надає розширені послуги з терапії захворювань центральної нервової системи. На території клініки встановлено сучасне технічне оснащення. Це означає, що діагностика і терапія проводяться з максимальною точністю. Обладнані діагностичні кабінети з апаратурою експертного класу дозволяють виявляти будь-які...
  • УЗДГ судин верхніх кінцівок 500
  • УЗДГ артерій нижніх кінцівок 400
  • УЗДГ вен нижніх кінцівок 400
  • УЗДГ вен + артерий верхніх кінцівок 500
  • УЗДГ вен + артерій нижніх кінцівок (вени + артерії) 500
8,4
Дніпро вул. Космічна, 3 А
м.Вокзальна20
Відділення мережі медичних центрів "Здорове покоління" на Перемоги відкрито в 2017 році, спеціалізується в області сімейної медицини та дитячого здоров'я. Здійснюється діагностика, лікування та профілактика захворювань по 30 напрямам. У медцентрі працюють лікарі вищої кваліфікації, професіонали своєї справи.
8,2
Дніпро вул. Січових Стрільців, 19
м.Вокзальна42 12
Розташований у Шевченківському районі Дніпропетровська "Медичний центр доктора Пономаренко" спеціалізується на ультразвукової діагностики всіх органів, систем організму і гінекологічних проблемах.
  • УЗД + доплер судин нижніх кінцівок 620
  • Пільгові категорії: УЗД + доплер судин нижніх кінцівок 500