Дуплексне сканування судин статевого члена у Дніпрі (метро Вокзальна)

Дуплексне сканування судин статевого члена 500 грн.
Дуплексне сканування судин статевого члена 700 грн.
Дуплексне сканування судин статевого члена 300 грн.
4,0
Знайдено 3 клініки

Віра
Дуже хороший та досвідчений лікар. Уже неодноразово консультувалася у Анни Олександрівни з приводу різних захворювань. Завжди впевнена у висококваліфікованому огляді та лікуванні. Уважний до здоров'я пацієнтів лікар! Хочу побажати Вам витримки та наснаги у Вашій нелегкій праці! Рекомендую!
У меня начались проблемы с мочеиспусканием. Часто чувствую боль в пояснице, снизился аппетит. Медицинский центр "УРО-ПРО ДНЕПР" один из лучших в городе. Сделали комплексное ультразвуковое исследование. Назначили курс лечения. Хочу выразить благодарность доктору.
Подцепила ногтевой грибок. На большом пальце ноги, ногтевая пластина начала отслаивается. Это причинило много неудобств. Стыдно даже в гостях разуться. Клиника "УРО-ПРО ДНЕПР" помогла мне избавиться от грибка. Здесь работает отличный дерматолог. Советую.
Долгое время не могу забеременеть. Что бы определить степень жизнеспособности сперматозоидов, муж сдал анализ на спермограмму. В медицинскому центре "УРО-ПРО ДНЕПР" быстро сделали результат. Назначили курс лечения.
Мирослава
Делаю в этой клинике антицеллюлитный массаж с обертыванием. Цена на услугу приемлемая, обслуживание и сервис замечательные. Привела сюда свою подругу, она тоже довольна. Спасибо руководству и врачам!
Надежда
Моей дочери 5 лет и она плохо выговаривает некоторые буквы. Соседка посоветовала обратиться к логопеду в лечебно-диагностический центр «Ваше здоровье», сказала, что здесь работают отличные врачи. И ее слова подтвердились. После трех занятий дочь заметно лучше выговаривает слова. Будем продолжать лечение.
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальна35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом "домашнього (сімейного) лікаря", але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
  • Дуплексне сканування судин статевого члена 500
Дніпро вул. Героїв Сталінграда, 139к
м.Вокзальна124 22
Представництво Міжнародного медичного центру "УРО-ПРО ДНІПРО" в Бабушкінському районі м Дніпропетровськ є спеціалізованою клінікою. Високий рівень фахівців і надаваних ними послуг, застосування якісного сучасного обладнання, інструментарію і витратних матеріалів, використання прогресивних методик обстеження та лікування дозволяє надавати своєчасну допомогу...
  • УЗД плюс доплерографія статевого члена (індукована ерекція) 300
2,3
Дніпро вул. Червонопартизанська, д. 1, готель "Патріот", 1 поверх
м.Вокзальна101 19
Діагностичний центр "Меддіагностика +" своєю спеціалізацією вважає лікування пацієнтів з діагнозом "перелом шийки стегна". УЗД, ЕКГ на дому в Дніпропетровську для дорослих і дітей.
  • Дуплексне сканування судин статевого члена плюс виклик по місту 700