Дуплексне сканування судин статевого члена у Дніпрі (метро Вокзальна)

Дуплексне сканування судин статевого члена 500 грн.
Дуплексне сканування судин статевого члена 700 грн.
Дуплексне сканування судин статевого члена 300 грн.
Знайдено 3 клініки

Віра
Дуже хороший та досвідчений лікар. Уже неодноразово консультувалася у Анни Олександрівни з приводу різних захворювань. Завжди впевнена у висококваліфікованому огляді та лікуванні. Уважний до здоров'я пацієнтів лікар! Хочу побажати Вам витримки та наснаги у Вашій нелегкій праці! Рекомендую!
25 декабря '19 г.
Марина
У меня начались проблемы с мочеиспусканием. Часто чувствую боль в пояснице, снизился аппетит. Медицинский центр "УРО-ПРО ДНЕПР" один из лучших в городе. Сделали комплексное ультразвуковое исследование. Назначили курс лечения. Хочу выразить благодарность доктору.
26 июня '18 г.
Людмила
Подцепила ногтевой грибок. На большом пальце ноги, ногтевая пластина начала отслаивается. Это причинило много неудобств. Стыдно даже в гостях разуться. Клиника "УРО-ПРО ДНЕПР" помогла мне избавиться от грибка. Здесь работает отличный дерматолог. Советую.
15 июля '18 г.
Ирина
Долгое время не могу забеременеть. Что бы определить степень жизнеспособности сперматозоидов, муж сдал анализ на спермограмму. В медицинскому центре "УРО-ПРО ДНЕПР" быстро сделали результат. Назначили курс лечения.
13 июля '18 г.
Мирослава
Делаю в этой клинике антицеллюлитный массаж с обертыванием. Цена на услугу приемлемая, обслуживание и сервис замечательные. Привела сюда свою подругу, она тоже довольна. Спасибо руководству и врачам!
16 февраля '18 г.
Надежда
Моей дочери 5 лет и она плохо выговаривает некоторые буквы. Соседка посоветовала обратиться к логопеду в лечебно-диагностический центр «Ваше здоровье», сказала, что здесь работают отличные врачи. И ее слова подтвердились. После трех занятий дочь заметно лучше выговаривает слова. Будем продолжать лечение.
26 марта '18 г.
5,1
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальна35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом "домашнього (сімейного) лікаря", але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
  • Дуплексне сканування судин статевого члена 500
Сб: 08:30-15:00
5,1
Дніпро вул. Героїв Сталінграда, 139к
м.Вокзальна124 22
Представництво Міжнародного медичного центру "УРО-ПРО ДНІПРО" в Бабушкінському районі м Дніпропетровськ є спеціалізованою клінікою. Високий рівень фахівців і надаваних ними послуг, застосування якісного сучасного обладнання, інструментарію і витратних матеріалів, використання прогресивних методик обстеження та лікування дозволяє надавати своєчасну допомогу...
  • УЗД плюс доплерографія статевого члена (індукована ерекція) 300
Сб: 08:00-15:00
2,3
Дніпро вул. Червонопартизанська, д. 1, готель "Патріот", 1 поверх
м.Вокзальна101 19
Діагностичний центр "Меддіагностика +" своєю спеціалізацією вважає лікування пацієнтів з діагнозом "перелом шийки стегна". УЗД, ЕКГ на дому в Дніпропетровську для дорослих і дітей.
  • Дуплексне сканування судин статевого члена плюс виклик по місту 700
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00