Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) у Дніпрі

Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 480 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 480 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 500 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 600 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 450 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 400 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 500 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 700 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 500 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 400 грн.
Знайдено 20 клінік

Сб Нед Цілодобово
Беликов Виталий Анатольевич
Сегодня посетил травмотологу на Коммунаре. Спасибо за х заботу и чуткое отношение к пенсионеру. Очень доволен. По больше бы таких врачей. Персонал очень чуткий.
Бойко Катерина Дмитрівна
Комфортна обстановка , приємний спеціаліст
Крістіна
Хочу сказати величезне спасибі Белінській Ірині Валеріївні та Джичонаія Тамарі Гуліверівні за те, що з особливим розумінням поставилися до моєї проблеми і, не зважаючи на свій вихідний день, відгукнулися і не відмовили у допомозі. Після огляду та УЗД (яке можна зробити одразу в клініці) я отримала докладні відповіді на всі свої запитання. Прийомом та фахівцями Белінською І.В. та Джичонаія Т.Г. залишилася дуже задоволена. Бажаю Клініці та персоналу подальшого процвітання!
Вже до цього лікаря ходила, спочатку себе лікувала, а тепер з дитиною потрапили до неї. Відмінний фахівець, проконсультувала, дитина не абсолютно плакала . Найкращий лікар, якого я знаю. Все сподобалося. Неодмінно прийдемо ще!
Рита К.
Візитом до лікаря задоволена. Лікар дуже уважно поставився до проблеми моєї дитини, вислухала та провела огляд. Кваліфіковано виконала процедуру, після якої, дитина відчула поліпшення. Зараз нам значно краще.
Мар‘яна
Шикарний фахівець. Моя дитина потребувала оперативного втручання, постало питання у виборі анестезіолога, так як хірурга знайшли. Знайомі порадили цього спеціаліста. Досвідчений та професійний лікар. Все на найвищому рівні! Дякую!
Дніпро пров. Фестивальний, 5
м.Проспект Свободи103 18
У 2016 році почав свою роботу українсько-німецький медичний центр "АВРОРА ДРТ". Медустанова надає послуги з лікування статевих розладів у чоловіків і жінок.
  • Доплерографія судин шиї 500
  • Доплерографія судин голови та шиї 600
Здоровое поколение
Дніпро вул. Набережна Заводська, 123д
м.Покровська17 4
Центр "Здорове покоління" надає ряд послуг: ультразвукова, лабораторна і функціональна діагностики; огляди профільними спеціалістами; індивідуальний підбір лікування; ехокардіографія; ехоенцефалоскопія; патронаж новонароджених на дому; вакцинація; доплерографія; комплекс фізіотерапевтичних процедур; контурна пластика.
  • Доплерографія (дуплексна) судин шиї - екстракраніальний доступ 480
  • Доплерографія (дуплексна) судин шиї - екстракраніальний доступ, діти 480
8,8
Дніпро пр-т А. Поля 103
м.Вокзальна64 13 м.Метробудівників72 14
Багатопрофільний медичний центр "МЕДЕКСПЕРТ" відкрився в 2013 році. За 10 років роботи ми значно виросли, сьогодні ми маємо 5 клінік в місті Дніпро та області, де працюють понад 60 вузькопрофільних медичних спеціалістів. Працює денний стаціонар, можливий виїзд лікарів додому.
  • Фурса О.В. Ультразвукова доплерографія судин шиї/ УЗД МАГ 450
8,7
Дніпро вул. Воскресенська, 2 А
р.Центральний
Універсальна клініка сімейного типу МЕДІКЛАБ - це приватна клініка сімейного типу, що надає розширений комплекс послуг з профілактики, діагностики та лікування захворювань. Багатопрофільність установи дозволяє надавати допомогу пацієнтам будь-якої вікової групи.
  • УЗД судин шиї 500
8,6
Дніпро вул. Січеславська Набережна, 16 Б
м.Вокзальна29 9
НейроХелс — це медичний неврологічний центр, що надає розширені послуги з терапії захворювань центральної нервової системи. На території клініки встановлено сучасне технічне оснащення. Це означає, що діагностика і терапія проводяться з максимальною точністю. Обладнані діагностичні кабінети з апаратурою експертного класу дозволяють виявляти будь-які...
  • УЗДГ МАГ (магістральних артерій - судин шиї) 400
  • УЗДГ судин шії + транскраніальне ТКДГ судин в голові 500
8,5
Дніпро вул. Панікахи, 27
м.Вокзальна130 23
ЄВРОЛАЙФ-ЦЕНТР -— це медичний центр оновленого зразка. Діяльність клініки пов'язана з встановленими світовими стандартами якості. На території медичного центру приймають профільні фахівці, які готові надати кваліфіковану допомогу у будь-яку хвилину. Євролайф-центр —- це не тільки активна терапія, але і розширений спектр діагностичних процедур, і навіть...
  • Дуплекс судин шиї (сонні, хребетні артерії на екстракраніальних рівні) 400
8,5
Дніпро пр-т Слобожанський, 96
м.Вокзальна105 19
Медичний центр "А-Медик" - спеціалізується на діагностиці (УЗД, еластографія, Холтер-моніторинг, широкий спектр аналізів), лікуванні та профілактиці (вакцинація) захворювань у дорослих і дітей. У клініці ведуть прийом висококваліфіковані фахівці з досвідом роботи - гастроентеролог, ендокринолог, невролог, гінеколог, уролог, педіатр, дієтолог, дерматолог,...
  • Доплер судин голови та шиї 700
5,8
Дніпро вул. Воронезька, 2а
р.Індустріальний
"Поліклініка Святого Антипи" пропонує своїм пацієнтам такі послуги: компьютерна томографія; ехокардіографія; доплерографія; кольпоскопія; нейросонографія; ультразвукова та функціональна діагностики; рентгенівські знімки; фібросигмоскопія; фіброезофагогастродуоденоскопія.
5,3
Дніпро вул. Горького, 16
м.Вокзальна11 3
У "Клініці сімейної медицини" надають наступні послуги: КТ і МРТ; кардіологічна ударно-хвильова терапія; денситометрія; оперативна гінекологія та урологія; лабораторна, ультразвукова та функціональна діагностики; консультації профільних фахівців; гастроскопія; рентгенівські знімки в різних проекціях; оперативна травматологія; нейрохірургія; коронарографія.
5,3
Дніпро пр. Пушкіна 11-а
м.Вокзальна33 7 м.Метробудівників55 11
Медичний центр "Техномед" спеціалізується на діагностування різного роду захворювань з подальшим лікуванням. Веде прийом сімейний лікар. Лікарі з досвідом роботи більше 15 років, надаються послуги: консультації фахівців; функціональні та ультразвукові методи дослідження; добове холтерівське моніторування ЕКГ і артеріального тиску; електроенцефалографія...
Працює з
Вт: 08:30-13:00 Чт: 08:30-13:00