Тверезість та здоров`я, медичний кабінет

4.0
Київ, вул. Князів Острозьких 41/8
р.Печерський
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-13:00 Н: 10:00-13:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватний медичний кабінет “Тверезість та здоров`я” — це місце, де Вас завжди вислухають, зрозуміють і допоможуть.

У нас Ви отримаєте кваліфіковану медичну допомогу по лікуванню алкогольної та тютюнової залежностей, а також по лікуванню психічних розладів.

Фахівці нашої установи, маючи великий досвід лікування залежностей. Лікування проходить амбулаторно, що дозволяє людині проходити всі призначені терапії і процедури, не відриваючись від роботи і сім'ї, а також дотримуватися анонімності.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Тверезість та здоров`я, медичний кабінет, вартість послуг:

• Консультація нарколога
  • Лікування алкогольної залежності
  • Лікування тютюнової залежності
  • Консультація психіатра

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
После посещения центра трезвости наша с мужем жизнь коренным образом изменилась. Трезвость и стремления к лучшей сознательной жизни настолько все изменили и в наших отношениях и в отношениях с детьми произошли кардинальные изменения. Это не просто слова, это действительно так. Прислушайтесь к себе, к своим тревогам, переживаниям и если вы понимаете что вам нужна помощь идите смело и Вам помогут как помогли нам.
Александр
Искренне благодарю медицинский центр Трезвость и Здоровье за эффективное лечение от алкогольной зависимости. До этого я лечился три раза и все три раза были срывы, а после лечения у Валентина Михайловича тяга к алкоголю совсем пропала и я стал совсем другим человеком. Большое человеческое Вам Спасибо!
Анатолій
Лікувався від алкоголізму в центрі “Тверезість та здоров’я”. Лікування пройшло дуже ефективно і це дало мені можливість зробити багато добрих справ: на роботі, в сім’ї. Почуваю себе добре, впевнено. Бажаю подальших успіхів і здоров’я працівникам центру. Продовжуйте і далі цю благородну справу !
Любовь Анатолиевна
Благодарна центру трезвости и здоровья за помощь в лечении алкоголизма, за то что дают возможность жить и видеть все прекрасно. Спасибо !
Марія
Щире спасибі лікувальному центру за допомогу в лікуванні алкоголізму. Довго ми боролися з цією залежністю, і ось нарешті все добре.
Зверніть увагу на інші клініки:
У багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Михайлівській, лікарі надають екстрену допомогу людям, з такими видами розладів, як депресії та неврози, втрата сенсу та цінностей життя, фобії та шизофренія, панічні атаки, посттравматичний стресовий розлад і т. д. Лікарі допоможуть позбавитися вузького спектра залежностей, та супутніх психічних розладів. Консультації проводять висококваліфіковані психотерапевти/психіатри, а також, ви можете пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами. Так як ми працюємо за стандартами, прийнятими в розвинених країнах і не займаємося нетрадиційними чи науково не доведеними методами діагностики та лікування проблем зі здоров'ям.
Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-19:00 Н: 10:00-19:00
Стоматологічні центри мережі клінік Viva – це повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Стоматології оснащені новим італійським обладнанням й відповідають всім вимогам та стандартам сучасної медицини – по рівню кваліфікації спеціалістів, спектру послуг та мають стильний сучасний дизайн. Лікарі наших центрів є кваліфікованими фахівцями з більш ніж 10-ти річним досвідом. У центрах застосовують сучасні технології діагностики та лікування зубів, що дозволяє фахівцям виявляти захворювання ще на ранніх стадіях та надавати якісне професійне лікування.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
У Багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Нижній Вал 7-9, ви отримаєте кваліфіковані консультації психолога/психотерапевта. У клініці активно проводиться профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями, неврозами, панічними атаками, посттравматичним стресовим розладом, розладом харчової поведінки(РХП) і т. д. В клініці можна пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами, які допомагають кожному пацієнту, який звернувся за допомогою.
Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-19:00 Н: 10:00-19:00