Ідеал доктора Єгорова, стоматологія

Пн: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Пт: 09:00-13:00 Сб: 09:00-13:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Клініка естетичної стоматологія "Ідеал" доктора Єгорова займається лікуванням і профілактикою захворювань ротової порожнини, відновленням естетичної привабливості зубного ряду.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Ідеал доктора Єгорова, стоматологія, вартість послуг:

• Дентальний рентген знімок 50
  • Консультація стоматолога 50
  • Анестезія інфільтраційна або провідникова 50
  • Зняття зубних відкладень 350
  • Відбілювання зубів офісне 2 500
  • Реставрація фотополімерним матеріалом однієї порожнини 250
  • композитний вінір 400
  • Склоїономерна прокладка 50
  • Реставрація фотополімерним матеріалом з армуванням скловолоконним штифтом (Білт-ап) 350
  • Армування зуба титановим штифтом (плюс пломба склоїономерна) 350
  • Коронка металокераміка від 900
  • Коронка керамічна на основі діоксиду цирконію 3 500
  • Коронка керамічна з прес кераміки 3 500
  • Вінір з прес кераміки 3 500
  • Частковий знімний акриловий протез (японська пластмаса і гарнітур зубів) 2 500
  • Частковий знімний акриловий протез (вітчизняна пластмаса) 1 500
  • Повний знімний протез (стандарт) 2 500
  • Іммедіат-протез нейлоновий 2 700
  • Приварка зуба або кламераха в протез, лагодження лінійного перелому, перебазування акрилового протеза 500
  • Бюгель металевий на кламерахах 4 500
  • Бюгель металевий на замках 5 200
  • Заміна матриці в бюгельному протезі (1шт.) 300
  • Протез з телескопічною системою фіксації 4 500
  • Зубна імплантація (ANKILOS, ALFA DENT, MEGAGEN)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Если хотите привести зубы в порядок - идите к Дмитрию Алексеевичу. Мой рот он сделал практически идеальным. Ходить пришлось долго, пока все разнообразные проблемы не устранили (а их было ох как немало). Но результат получился что надо.
25 квітня '18р.
Когда я решила сделать отбеливание зубов, обратилась в стоматологию "Идеал доктора Егорова" по рекомендации коллеги. Специалисты клиники сделали все быстро, качественно, за умеренную цену. В целом, мне все понравилось.
Иван
22 квітня '18р.
Последнее время я лечу зубы только в стоматологической клинике "Идеал доктора Егорова". Это лучшее стоматологическое учреждение, которое я знаю. Услугами я доволен, всё делают качественно. Спасибо большое.
Маргарита
15 квітня '18р.
Обращались в стоматологическую клинику "Идеал доктора Егорова" с целью лечения зубов нашей дочери. Специалисты предложили сразу несколько путей решения проблемы. Нам все понравилось.
Олег
04 квітня '18р.
Будучи студентом, я лечил свои зубы в этой стоматологии. Качество здесь высшего уровня, специалисты квалифицированные, отношение бережное, а цены доступны для многих. Я благодарен специалистам клиники за свою здоровую и красивую улыбку.
Тарас
03 квітня '18р.
В стоматологическую клинику "Идеал доктора Егорова" я попал с сильным воспалением десен. Врач внимательно меня осмотрел, назначил эффективное лечение. Через несколько дней мне стало легче. На повторном приеме врач подтвердил выздоровление. Я искренне благодарен за помощь.
Карина
Последний раз я пломбировала зубы в клинике "Идеал доктора Егорова" по совету подруги. И, действительно, качество услуг здесь на порядок выше, чем в других стоматологиях. Делают все качественно и, что немало важно, безболезненно. Теперь буду наблюдаться в этой клинике.
Каролина
Художественную реставрацию зубов мне делали в стоматологической клинике "Идеал доктора Егорова". Меня все устроило. Качественные услуги по разумной цене, к тому же, заботливый персонал, приятная атмосфера и стерильная чистота.
Дима
Обратился в Идеал уже с большими проблемами, многих зубов не доставало, с остальными тоже были проблемы. Сначала провели полную санацию, пролечили всё, что можно было пролечить, а потом мне провели сложное протезирование. Теперь красуюсь новой улыбкой))

Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет гінеколога Чухриенко Н.Є. "Жіноча гармонія" спеціалізується на діагностиці, сучасних методах лікування та профілактиці захворювань жіночої репродуктивної системи. Прийом веде кваліфікований фахівець, лікар вищої категорії.
Пн — Пт: 08:00-12:00
8,3
Кабінет дитячого хірурга Овечкіна Дениса В'ячеславовича - це сучасне технічне оснащення для діагностики і лікування захворювань промежини. Лікар спеціалізується на терапії патологій прямої кишки, товстого та тонкого кишківника. Хірург проводить лікування анальних тріщин, видаляє поліпи.
Суми вул. Івана Сірка, 3
9,2
Медичний центр Флоріс на Сірка спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних і діагностичних послуг. У центрі ведуть прийом гінеколог, косметолог, кардіолог, хірург, трихолог, масажист, флеболог, психолог та інші вузькопрофільні фахівці.
Центр сучасної діагностики “Нейромед» - це унікальна мережа медичних центрів, що надає доступ до найновітніших методик діагностики організму людини. Ключовими напрямками є проведення МРТ та УЗД діагностики, реабілітації хребта та суглобів, консультації вузьких спеціалістів різного профілю.