Розмарин, студія масажу та реабілітації

6.7

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

В нашій студії "Розмарин" ми пропонуємо допомогу у швидкому відновленні після травм, операцій, пологів, а також після стресу та втоми, щоб ви могли повернутися до активного та насиченого життя.

Наша команда складається з досвідчених фізичних терапевтів (реабілітологів), кваліфікованих масажистів та ерготерапевтів, які працюють для вашого доборбуту. Ми пропонуємо індивідуальні консультації, тестування та розробку персонального плану відновлення під керівництвом фахівця з фізичної терапії (реабілітолога).

Наші майстри масажу мають великий досвід у виявленні та розслабленні найспазмованих м'язів, щоб забезпечити вам найкращі результати в довгостроковій перспективі.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Розмарин, студія масажу та реабілітації, вартість послуг:

• Кінезіотейпування, 15 хв 300
  • Контактна діатермія (Текар терапія), 30 хв 500
  • Електроміостимуляція (Compex) , 30-50 хв 350
  • Ультразвукова терапія (фонофорез), 15 хв 250

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Лікарі клініки Розмарин, студія масажу та реабілітації

Матасова Александра Алексеевна
Массажист

Зверніть увагу на інші клініки:
В медичному кабінеті веде прийом лікар ортопед-травматолог Віктор Євгенович, який має 12 років досвіду по даній спеціальності. Лікар займається діагностикою та реабілітацією після травм, операцій й перенесених захворювань. Лікування проводить комбінуючи навички з ортопедії, спортивної медицини, кінезіології, біомеханіки, патології ступні.
Пн: 11:00-18:00 Вт: 13:00-20:00 Ср: 11:00-18:00 Чт: 13:00-20:00 Пт: 12:00-19:00 Сб: 11:00-17:00
Київ вул.Деміївська 13 м.Деміївська
Ортопед-травматолог, вертебролог, мануальний терапевт. Займаюсь лікуванням захворювань хребта більше 15 років. Використовую методики мануальної терапії, точкового масажу, акупунктури та фізіотерапії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
У нашому психологічному центрі вам нададуть кваліфіковану, професійну допомогу. Тільки ефективні та доказові методи психотерапії. Лікування психологічних та поведінкових розладів межового спектру та психотичних розладів, та їх діагностика за сучасною методикою STIPO-R. Травми, токсичні відносини, проблеми з батьками, труднощі зі спілкуванням чи відносинами. Відсутність впевненості, бажань, страхи, самотність.
Київ смт. Іванків, (Вишгородський р-н) вул. Поліська 65
Філія найбільшої мережі медичних лабораторій "Нова діагностика" у Іванкові спеціалізується на проведенні різних видів досліджень. Персонал діагностичного центру працює на аналізаторах нового покоління.