Радуга (Маршала Жукова)

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Многопрофільна дитяча клініка “Радуга” спеціалізується на виявленні та комплексному лікуванні різноманітних хвороб у дітей.

У центрі надають медичні послуги наступних типів:

1. лабораторні аналізи: сечовини; крові; взяття мазків та соскобів;
  2. консультації лікарів: кардіолога; логопеда; хірурга; ортопеда; уролога; педіатра; окуліста; отоларінголога; інших спеціалістів;
  3. ультразвукова діагностика: лімфатичного вузла; серця; щитовидної залози; органів шлунково-кишечного тракту; м’яких тканин; багато іншого.

Центр обладнаний сучасною надточною медичною технікою. Завжди діють комплексні програми лікування та обстеження для всієї родини. Також підтримується система знижок.

Медичний заклад розташований за наступною адресою: пр-т. Маршала Жукова, 5. Працює клініка 6 днів на тиждень:

понеділок - субота: 8:00 - 20:00;

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Екатерина
Впечатление крайне негативное!!! Прокололи дочке ушки - криво, не передать!! Теперь занимаемся исправлением вашей криворукости у других специалистов!! Обидно до слез! Хочу предостеречь других мамочек, т к никто не хочет, чтобы его малыш попал в такую ситуацию. Выбрала радугу с полным доверием, а на деле девочка (Катя), выполнявшая прокол, явно не владеет техникой, зато теорию знает на отлично! Расстроена вся семья, никто не понимает "За что про что?!", ребенок пострадал от рук такого некомпетентного медперсонала. За состояние ребенка даже говорить не хочу.
Шаповалова Мария-педиатр.Были на приеме в марте 2017,жалобы 39,6 у ребенка четвертые сутки начинались. Выписали нам только нос лечить, сказали горло немного красное. Сдали кровь, сама звонила узнать результаты. Температура так и держалась. Вызвала доктора с поликлиники, гнойная ангина у ребенка! Хочу предостеречь кто пойдет в ту клинику, будь внимательны, не запустите здоровье ребенка с такими клиниками(
Дарья
Крутая поликлиника! Нравятся педиатры, были у Рудневой и Боровой на приеме - внимательные, вежливые решили проблему с атопией нашей и рассмотрели начинающийся бронхит. Спасибо радуга!
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00