Новий зір

Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Дитяча кімната
Харків, вул. Максимилиановская,14 (колишня вул. Ольминського)
м.Пушкінська8 2 м.Архітектора Бекетова11 4
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Новий зір" працює вже більше 5 років і спеціалізується на діагностиці та лікуванні очних патологій. Міністерством охорони здоров'я клініці присвоєна вища категорія.

Пацієнтам надаються наступні медичні послуги:

• корекція зору: з допомогою факичных і мультифокальних лінз; лазерна; терапевтичне і оптичне лікування;
  • лікування глаукоми і катаракти;
  • реконструктивна хірургія;
  • дитяча офтальмологія;
  • вітрео-ретинальна хірургія.

У центрі застосовується сучасна медична апаратура (NIDEK, Carl Zeiss і т. д.) та сертифіковані в Європі витратні матеріали. Підтримується система соціальних знижок. Є можливість попередньо записатися на консультацію через інтернет.

Клініка розташована за адресою: вул. Максимилиановская,14 (колишня вул. Ольминського)

• Ціни на послуги

• Лазерна корекція за методом LASEK 4 500
  • Лазерна корекція за методом LASIK від 6 900
  • азерная корекція за методом Super LASIK / LASEK від 6 900
  • Лазерна корекція за методом Thin Flap Super LASIK від 6 900
  • Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ (Моделі ІОЛ: виробництво Україна, Ізраїль, США) від 7 300
  • Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ (виробництво США (торичні / мультифокальні)) від 19 000
  • Хірургічна дісцизія вторинної катаракти 7 990
  • Спеціалізовані пакети дообстеження від 160

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лиза
Мы с подружкой делали коррекцию зрения в клинике Новий Зір у Манойло Татьяны Владимировны. Первая сделала я и осталась очень довольна. По началу только был дискомфорт, потому что глаза привыкли видеть плохо, а тут на тебе) Потом и подружка по моему совету туда обратилась и тоже осталась довольна. К своим 30 годам наконец-то сняли очки, можно было бы и раньше, но боялись делать до родов. Оказалось зря, роды никак не влияют на коррекцию, поэтому не мучайтесь, идите и делайте.
Сейчас везде слышу о лазерной коррекции зрения, уже казалось бы малейшая проблема с видением этого мира и все- иди на коррекцию. Но мало кто понимает, что все-же это операция и достаточно серьезная. Из-за постоянной работы за компьютером, я реально стала хуже видеть, глаза будто в напряжении каком-то и картинка иногда расплывается. Вот по совету бывалых направилась я в мед центр Новый Зир, что на Максимилиановская,14 , с уверенностью, что буду значит лазером щас все лечить.. Посмотрела цены, приготовила 5900 на якобы предстоящую операцию..а что произошло, внимание, это самое просто смешное, вот не слушайте никого никогда и не ставьте себе диагнозы) только врач может определить как вас лечить. Так вот, пришла я к врачу и говорю мол я к вам на коррекцию хочу, он просто улыбнулся, сказал, что может давайте хоть проверим, что там у вас за проблема, а потом уже будем думать над решением. Консультировал меня Коваленко, отправил на диагностику, после чего сказал, что зрение у меня хорошее, никаких операций мне слава богу делать не надо, прописал капли, сказал, что это все от беспрерывной работы за компьютером и отпустил. Так вот, из отложенных мной 5900, я оставила там 450 грн. Что тут сказать, если есть проблема, то прежде всего нужно проконсультироваться с врачом.
Владимир
Начал замечать, что зрение начало падать. Обращался в общественную клинику, результаты были нулевыми. Знакомые посоветовали клинику «Новий зір». Обратился, помогли разораться, в чем суть проблемы, успешно пролечили. Оборудование современное, качественное. Спасибо за помощь.
Ребёнок начал жаловаться на плохое зрение. После обследования в клинике «Новий зір», поставили диагноз, отслаивание сетчатки глаза левого. Пройдя курс хирургического лечения, а за тем и курс реабилитации, ребенок начал полноценно смотреть на мир. Спасибо персоналу клиники.
Олег
Делал коррекцию зрения в этой клинике год назад. Зрение стабильно хорошее, вижу отлично. Цена на операцию адекватная, профессиональный подход персонала, коррекция безболезненна, дискомфорта после операции не было. Ввиду того, что каждый второй, наверное, перерабатывает за компьютером, многие теряют зрение до 30 лет и это печально. Хорошо, что есть возможность все исправить, иначе я не знаю как бы мы жили
Надежда
Часто сижу за компьютером, связано с работой. Начались проблемы со зрениям. Обратилась в клинику «Новий зір». Грамотно проконсультировали, поставили диагноз, назначили лечение. Подобрали качественные компьютерные очки. Спасибо. Опыт и добросовестность персонала порадовала.
Зверніть увагу на інші клініки:
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 99 м.Героїв праці25 4 м.Студентська36 8
8,2
Спеціалізований медичний центр "Гранд" надає комплекс стоматологічних процедур. З недавнього часу доступні і послуги косметолога.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
Вовк Валерій Анатолійович - хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, автор 63 наукових робіт і 26 патентів України. Спеціалізується на лікуванні гриж всіх локалізацій, захворювань жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, кіст печінки та ін. хвороб.
Пн — Пт: 08:00-16:00