НеоЛаб, лабораторно-діагностичний центр на Йорданській

м.Героїв Дніпра17 38 м.Оболонь8 7
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Сучасна медична лабораторія «НеоЛаб» на Йорданській входить в мережу медзакладів, які виконують всі види лабораторних досліджень. Персонал лабораторії постійно удосконалює свої навички, має високу кваліфікацію. В лабораторії здійснюється консультаційна підтримка фахівців. Всі процеси автоматизовані, система штрих кодування запобігає негативному впливу людського фактора.

Основні послуги, що надаються лабораторією:

• загальноклінічні аналізи;
  • молекулярно-генетичні дослідження;
  • біохімічна діагностика;
  • мікроскопічна діагностика;
  • бактеріологічні аналізи;
  • серологічні дослідження;
  • імунологічні дослідження;
  • гематологічна діагностика;
  • ДНК-дослідження інфекційних захворювань.

Здійснюється виїзд бригади додому до пацієнта для забору біологічного матеріалу. У лабораторії дотримується умови конфіденційності та безпеки пацієнтів. Точність результатів і ефективна система управління вигідно виділяють дану мережу лабораторій.

НеоЛаб, лабораторно-діагностичний центр на Йорданській, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Аланінамінотрансфераза (АЛТ)
  • Альфа-амілаза
  • Амілаза панкреатична
  • Аспартатамінотрансфераза (АСТ)
  • Гамма-глутамілтрансфераза (ГГТ)
  • Креатинкіназа(КК)
  • Креатинкіназа МВ-фракція (СК-МВ)
  • Лактатдегідрогеназа (ЛДГ)
  • Ліпаза
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Іван
Під час лікування венеричного захворювання я здавав тут кілька аналізів. Це відмінна лабораторія з новітнім обладнанням та кваліфікованими фахівцями. Мене все влаштувало. Рекомендую без сумнівів.
Руслан
Здача аналізів завжди було проблемою. Але коли я дізнався про НеоЛаб в Борисполі, то зітхнув з полегшенням. Аналізи тут роблять на сучасному обладнанні, та й записатися можна на зручний для себе час, а не вистоювати довгі черги.
Лора
Користуємось послугами НеоЛаб досить довгий термін часу, і досі не було ніяких нарікань. Лаборанти вмілі та коректні, результати завжди чітко в строк. Дуже зручно, що можна викликати бригаду прямо до себе додому.
Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.
Реабілітаційний центр "Таврос Плюс" займається відновленням здоров'я, втрачених функцій організму у дітей, підлітків і дорослих без медикаментозного або оперативного втручання.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Київ б-р Лесі Українки, 21 (пов. 5, оф. 17) м.Печерська4 5
7,4
Кабінет психолога Сухорукової Анастасії надає всебічну психологічну допомогу у вирішенні складних життєвих ситуацій. Прийом веде практикуючий психолог з медичною освітою. Анастасія Андріївна працює в методі транзактного аналізу.
Пн: 10:00-17:00 Вт: 10:00-20:00 Ср: 10:00-17:00 Чт: 10:00-20:00 Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-15:00