МЕДКЛАСІК, медичний центр

м.Тараса Шевченко11 4
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Медичний центр «МЕДКЛАССІК» — це установа, в якій лікарі вищої категорії проводять лікувальну терапію для позбавлення пацієнтів від наркозалежності та психічних розладів. Фахівці клініки використовують у своїй практиці як традиційні, так і сучасні методики лікування.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

МЕДКЛАСІК, медичний центр, вартість послуг:

• Сертифікат нарколога (ф. 140 / о)
  • Консультація нарколога
  • Довідка від психіатра (ф. 122-2 / о)
  • Консультація психіатра
  • Довідка від психіатра (ф. 122-2 / о) та сертифікат нарколога (ф. 140 / о)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
volodimir.lesckiv
Життя, інколи дуже складна річ. Одного разу, мені було дуже погано, в мене з'явилися нав'язливі думки. Я не знав що робити, як діяти далі. Вся родина дуже за мене переймалася. Мені порадили цього спеціаліста. Вона дуже мені допомогла. Дякую!
Sweet
Цей лікар допомагає вирішити складні життєві проблеми. Одного разу мені довелося потрапити до неї на прийом. Лікар побесідувала зі мною, зрозуміла всю суть моєї проблеми. Зарадила слушними порадами, та призначила препарат для полегшення моїх переживань. Щиро вдячна їй!
Эся
Після попереднього сеансу відчуваю себе значно краще: пройшла тривога, налагодився сон, почав покращуватися настрій, став активніший, на роботі значно продуктивніший. Після консультації завжди виходжу з легким серцем. Вдячний !!!
Настя
Лікар виявився конструктивним, знаючим та орієнтованим в сучасній психології і психіатрії. Проблема попередньо визначена, мені зрозуміло і дохідливо пояснили причини та механізми її виникнення. Тепер я набагато чіткіше і ясніше розумію суть моєї проблеми. Дякую!
Руслан
Проходил тут медкомиссию на водительское удостоверение. Все быстро, четко и отлажено. Ни капли моего драгоценного времени не потратили. Это пять!
Всей семьей решили ходить в басейн, все тонкости какие справки и к какому врачу идти я не знала. Подруга сказала прийти сюда, мне и рассказали и показали, и на месте все прошли и оформили. Прекрасная клиника!
Антон
Неоднократно делал тут справки для заграничной рабочей визы, все очень быстро и граммотно. Рекомендую!
Мария Львовна помогла мне справится с длительной депрессией. Уже после первого приема у этого чудесного специалиста я почувствовала себя лучше. Сеанса доктор проводит очень правильно, помогает понять истинные причины, того что беспокоит и мешает жить счастливой жизнью. Очень ей благодарна.
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-15:00 Н: 08:00-15:00
Кабінет масажу "Health Touch Massage" почав свою роботу в 2018 році. Основна спеціалізація — мануальні практики і різні масажні техніки. З пацієнтами працює кваліфікований фахівець зі значним досвідом роботи в області масажу.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
Наркологічний центр "Свобода" в Києві спеціалізується на комплексній психологічній і соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної та нехімічної залежностей. Лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи у цьому напрямку й надають ефективну лікувально-реабілітаційну допомогу.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00