МайРей Лаб (MyRay Lab) Лабораторія Комп`ютерної діагностики у Київі

м.Харківська31 7 м.Позняки31 7
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Діагностичний центр Майра ЛАБ у Києві спеціалізується на наданні пацієнтам повного спектру високоякісної і безпечної рентгендіагностики щелепно-лицьової області. Всі дослідження виконуються на сучасному обладнанні провідних світових і вітчизняних виробників.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

МайРей Лаб (MyRay Lab) Лабораторія Комп`ютерної діагностики у Київі, вартість послуг:

• КПКТ верхньої на нижньої щелепи 3D
  • Опис СНЩС (суглобів)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Кирилл
Делал КТ, после меня ещё пара знакомых, которым рассказывал, все остались довольны. Во вском случае не жаловались
Олег
Когда у меня было подозрение на гайморит, врач рекомендовал сделать КТ. Я случайно обратился в Майрей Лаб, и мне очень повезло. Диагностика здесь очень точная, недуг удалось определить на ранней стадии, что значительно упростило процесс лечения.
Игорь
Не раз делал здесь КТ. Все на высшем уровне, качественное обслуживание, квалифицированный персонал. Результат отдают сразу, очень удобно, что можно записать результаты диагностики на диск.
Если вам необходимо сделать КТ челюстно-лицевой области, я рекомендую обратиться в диагностический центр МАЙРЕЙ ЛАБ. Соотношение цен и качества здесь самое оптимальное в городе, и за небольшую сумму денег вы получите качественную, безопасную и точную диагностику. Я обращалась сюда не раз, поэтому и рекомендую.
Зверніть увагу на інші клініки:
Консультативно-тренінговий психологічний центр професора Е.А. Помиткіна спеціалізується на наданні психологічної допомоги дорослим і дітям.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00