Імперія ВІП, клініка

Херсон, (Корабельний район), вул. Потьомкінська, 106
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Клініка косметологічної та естетичної медицини "Імперія ВІП" спеціалізується на безопераційній корекції тіла. Персонал клініки має медичну освіту, досвід в даній галузі та власні авторські напрацювання. Співробітники постійно вдосконалюють свої навички на міжнародних конференціях, семінарах, проходять стажування в Україні і за кордоном.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Імперія ВІП, клініка, вартість послуг:

• Спермограма
  • Консультація гінеколога
  • Медикаментозний аборт (медаборт)
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС)
  • Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів
  • Піровиноградний пілінг обличчя
  • Лазерне видалення родимок на тілі
  • Лазерне видалення папілом на тілі
  • Лазерне видалення атероми (тріходермальной кісти)
  • Лазерне видалення фіброми на тілі
  • Видалення врослого ногтя
  • Видалення ниткоподібної папіломи
  • Видалення невуса
  • Видалення бородавок
  • Корекція келоїдних рубців
  • Видалення фіброми
  • Видалення ксантелазми
  • Видалення себорейного кератозу
  • Видалення доброякісних пухлин волосяного фолікула
  • Феноловий пілінг (обличчя)
  • Пілінг ТСА (обличчя)
  • Ультразвукова чистка обличчя
  • Механічне чищення обличчя (очищення, ручна чистка, маска, крем)
  • Комбінована чистка обличчя (ультразвукова + механічна)
  • Чистка обличчя "Оптимальне очищення" (ультразвук + механічна + легкий пілінг)
  • Апаратна чистка всього обличчя радіохвильова (очищення, чистка, дарсонваль, маска, сироватка, крем)
  • Дарсонвалізація в косметології
  • Мікроліфтинг
  • Мікроструми обличчя (колагенова сироватка + маска + лосьйон)
  • Мікроструми тіла (живіт, стегна, сідниці, руки) 1 зона
  • Лімфодренаж (обличчя + зона декольте) очищення + тонизування
  • Мікроструми всього тіла
  • Гліколевий пілінг (обличчя)
  • Гліколевий пілінг (обличчя, шия, декольте)
  • Мигдальний пілінг
  • Мигдальний пілінг (обличчя, шия, декольте)
  • Фетіновий пілінг
  • Коевий пілінг
  • Саліциловий пілінг для проблемної шкіри (обличчя)
  • Пілінг для видалення пігментації (з гідрохіноном і Коевою кислотою) обличчя
  • Ретиноловий пілінг, обличчя 5% + крем (домашній догляд)
  • Комплексний ретиноловий пілінг
  • Молочний пілінг (обличчя)
  • Мигдальний пілінг обличчя
  • Азелаїновий пілінг (обличчя)
  • Гліколевий пілінг (обличчя)
  • Джесснера пілінг (обличчя)
  • Мезотерапія обличчя (гіаліфт)
  • Мезотерапія обличчя (колаген)
  • Мезотерапія обличчя (корекція овалу обличчя + ліфтинг)
  • Мезотерапія обличчя (гіалуформ мезоліфт)
  • Мезотерапія обличчя + шия (гіалуформ мезоліфт)
  • Біоревіталізація шкіри обличчя
  • Контурна пластика обличчя (контур і обсяг губ 1 шприц)
  • Контурна пластика обличчя (носогубні складки 1 шприц)
  • Контурна пластика обличчя (французький ліфтинг 1 шприц)
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) губ
  • Лазерний ліфтинг обличчя
  • Лазерний ліфтинг шиї
  • Лазерне омолодження обличчя
  • Лазерне омолодження шиї
  • Лазерне омолодження рук (кисті)
  • Хіропластичний масаж обличчя
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) рук
  • Міостимуляція тіла для схуднення
  • Зовнішні поверхні стегна 1 зона
  • Масаж всього тіла LPG
  • Масаж LPG (живіт + зона галіфе + ікри)
  • Релаксуючий масаж тіла LPG
  • Зняття набряклості у вагітних
  • Ендермологічний костюм
  • Класичний масаж обличчя
  • Пластичний масаж обличчя
  • Масаж по-Жаке
  • Класичний масаж
  • Масаж комірцевої зони
  • Гарний бюст (моделювання грудей)
  • моделювання живота
  • Лімфодренажний масаж
  • Денситометрія (остеоденситометрія)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Хочу поблагодарить сотрудников салона за чуткое, можно сказать даже бережное отношение к клиентам. Работают четко, квалифицированно, чувствуется профессионализм и знания. Удачи всем в работе.
Прошла курс процедур у косметолога. Результатом очень довольна.Буду теперь постоянным клиентом и советовать своим знакомым!!!
Добрый вечер! Хочу сказать огромное спасибо за оказанные услуги, тёплый прийом. Спасибо доктору Белому Игорю Владимировичу за качественные и безболезненные процедуры.
Впервые сделала уколы красоты межбровку , лоб и область вокруг глаз ,,гусинные лапки,, очень боялась чтобы не было злого выражения лица , поднятых бровей , напухшего межлобья . Доктор Белый Игорь Владимирович сделал все очень профессионально и аккуратно , эффект я увидела через 10 дней , морщинки разгладились . Результатом довольна , только доктору Белому можно доверить свое лицо .
Елена Фео
обрый вечер, хочу поблагодарить и рекомендовать доктора Белого И.В за его профессиональный подход и точные дальновидные советы. Делала контурную пластику .А так же уколы диспорта лоб и «гусиные лапки». Я очень довольна результатом. До встречи.
Галина Дмитриченко - Станина
Заканчиваю курс лазерной эпиляции нескольких зон. Очень классный эффект скажу я вам! И чего я раньше мучилась с постоянным вростанием волос от депиляции,шугаринга. Сейчас эта проблема решилась. ДО лета планирую еще одну зону привести впорядок. Мне нравится что в клинике действуют скидки, акции. и новая хорошая аппаратура!
Ирина Надеева
Удаляла множественные папилломы и фиброму. цены за удаление самые доступные и адекватные в городе Херсоне. До этого я обзвонила много наших частных клиник. Очень грамотный, толковый врач Белый И.В. Процедура НЕ болезненная , хотя очень боялась,чувствовала только укол обезболивающего.Доброжелательный персонал. Спасибо!
Marishka Marishka
Удаляла родинки на лице , их было очень много .Долго собиралась. Не решалась никак. Начитаешься в интернете информации разной а потом боишься. А лучше прийти к врачу на консультацию. Удаляла у Белого И.В. Вообщем прошел уже год лицо чистое, и вроде как выглядишь моложе. Теперь вот посещаю и косметолога этой клиники.
Nelli Neli
хотелось сказать спасибо через свой отзыв. И еще поделиться своим впечатлением о данном клинике. Я недавно делала уколы Ботокс в лоб и межбровье. Мне понравилось, что все было быстро и не пришлось долго ждать.До этого делала в эту процедуру в известной клинике Киева, но постоянно приходилось ждать, хотя записывалась на определенное время. И самое главное понравился результат. Буду теперь постоянным клиентом!
Анастасия
Тёплый приём.. Чётко, профессионально ответы на вопросы.. Хорошие цены.. Высокая квалиффицированная помощь.. Обращалась по дерматологии.. Советую всем, кто нуждается! Мне сыну моему нужна была помощь..
Карина Софиевская
Думаю что свое лицо можно доверить только опытному дипломированному врачу! Регулярно делаю BOTOX, колю филлеры у Белого Игоря Владимировича. Я очень довольна. У меня есть с кем или.....простите с чем...сравнить! Было дело...хотела сэкономить...и попадала в руки косметичек, которые получают диплом за 2 месяца курсов(((( Ну...хорошо все что хорошо заканчивается...Пока я не набила себе шишек... и наконец попала к ОПЫТНОМУ ВРАЧУ В КЛИНИКЕ ,,ИМПЕРИЯ VIP,,.Хотя знала о существовании этого медцентра давно от подруг. НА ЗДОРОВЬЕ НЕЛЬЗЯ ЭКОНОМИТЬ!! РЕКОМЕНДУЮ!!!
Полина
Грамотный, квалифицированный специалист. Быстро и четко выясняет причину купероза. После лечения осталась довольна, никаких сосудистых сеточек, у кожи здоровый вид. Я снова чувствую себя молодой и красивой. Рекомендую.
Аля
Прошла курс процедур. Результат превзошел все мои ожидания.
Лиза
Поняла мою проблему и помогла ее быстро решить
Дмитрий
Помогла мне восстановиться после болезни. Прекрасный человек и врач.
Павел
21 травня '16р.
Ответила на все вопросы, составила курс реабилитации после травмы. Я доволен
Зверніть увагу на інші клініки:
Херсон вул. Комарова, 2
7,5
Діагностичний центр надає послуги якісної магнітно резонансної томографії. Лікарі-рентгенологи з багаторічним практичним досвідом займаються проведенням і описом МРТ досліджень різного ступеня складності. Всі дослідження проводяться на МР-сканері PHILIPS Achieva 1,5т.