Центр здоров'я серця і судин

7.4

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції
Медичний "Центр здоров'я доктора Гончаренко" в діагностиці та лікуванні дотримується постулату: лікувати людину, а не хворобу. У центрі виявляються лікувально-діагностичні послуги.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Центр здоров'я серця і судин, вартість послуг:

• Діагностика нестачі 24 мінералів, 12 вітамінів, 24 амінокислот) + Рекомендації щодо усунення дефіциту. Консультація. 900
  • Діагностика паразитів гельмінтів і найпростіших (110 видів) + Оцінка стану органів травлення + Рекомендації з лікування. Консультація 900
  • Діагностика харчової непереносимості (методом Вега Тест, не по крові, 170 продуктів) + Підбір продуктів харчування + Оцінка стану організму і органів травлення + Консультація 1 200
  • Діагностика всіх інфекції (730 видів) 1 200
  • Онлайн консультація + складання схеми оздоровлення та лікування на 2 місяці, особисто з керівником центру доктором Олегом Гончаренко 1 800
  • Повна діагностика, базовий пакет 1400 тестів, 1 годину. Гормональний та імунний баланс + Дефіцит амінокислот, вітамінів, мінералів + Інфекції + Консультація. 2 000
  • Повна діагностика максимальна (2000 тестів). Базовий пакет + Підбір продуктів харчування (Харчовий тест) + Рекомендації. Тривалість 2 години. 2 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Анастасия
Несколько месяцев назад у отца начались проблемы с сердцем, посетили несколько врачей — особого результата не было. Знакомая посоветовала обратиться к доктору Гончаренко, она проходила у него курс лечения и осталась очень довольна полученным результатом. На приеме врач был очень внимательным, провел необходимые исследования, назначил лечение. Благодаря профессионализму врача болезнь отступила. Хотелось бы выразить огромную благодарность Олегу Вадимовичу за помощь, оказанную моему отцу.
Диана
Приятный, очень вежливый и тактичный врач. Быстро поставил диагноз и назначил лечение. Теперь я чувсвую себя намного лучше. Спасибо.
София
Лучший доктор, которого я встречала! Приятный, вежливый, внимательный. Благодаря ему мне больше не нужно пить таблетки горстями.
Виктор
Под руководством Константина научился справляться с приступами повышенного давления, получил врачебные рекомендации по режиму питания, физической активности. Чувствую себя отлично.
Софья Ивановна
Рекомендую обязательно! Проходила обследование и лечение, все быстро и информативно, врач внимательный и вежливый, все объясняет человеческим языком.
Анатолий
Специалист мирового уровня
Петр
Когда многие врачи меня только на операцию направляли, Гончаренко взялся и помог. Сейчас чувствую себя нормально, периодически консультируюсь у него.
Сергей
Вот на таких врачах и держится наша медицина!
Аля
Спасибо Константину Петровичу за эффективную помощь
Спасибо за оказанную помощь! Все очень быстро и профессионально.
Любовь
Невероятно умный человек! Доверяю ему полностью в вопросах здоровья
Олеся
Олег талантливый врач-кардиолог высокой квалификации. Если уж доверять свое здоровье, то таким специалистам, как он.
Андрей
Практически мгновенно определил заболевание по симптомам, потом отправил на обследования, которые подтвердили диагноз. Месяц лечения и я здоров
Антонина
Гончаренко амбициозный и компетентный в кардиологии специалист. Наблюдаюсь у него не первый год, он мои болячки уже знает лучше меня, довольна лечением.
Армен
Был у него на лечении, результаты отличные
Богдан Павлович
05 травня '16р.
Хороший врач, наблюдаюсь у него уже полгода.
Николай
03 травня '16р.
У Гончаренко хорошие условия для приема пациентов, никаких очередей, все по записи. И вообще это чувствуется, когда доктор переживает за успех лечения.

Лікарі клініки Центр здоров'я серця і судин

Гончаренко Олег Вадимович
  • Терапевт
очистити

Пропозиції клініки

Курс Лечения сердца и сосудов от доктора Гончаренко
"Центр здоровья доктора Гончаренко" рекомендует пакетное предложение по лечению заболеваний сердца и сосудов.
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад “Мати та дитина” - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.