Соул Б'юті (Soul Beauty), центр здоров'я та красоти

Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Центр здоров'я і краси «Soul Beauty» надає своїм клієнтам всі види перукарських і косметологічних послуг. Всі лікарі і майстри мають солідний досвід роботи, стежать за новинками в області краси та здоров'я, регулярно підвищують свою кваліфікацію.
  • Ціни на послуги

• Антицелюлітні програми
  • Фонофорез
  • Ультразвукова чистка обличчя
  • Процедури омолодження
  • Процедури по догляду за шкірою

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Алина
Работаю учителем в специализированной школе. Руки всегда должны быть ухоженными. Каждый месяц делаю маникюр в «Soul Beauty». Здесь чувствую себя как дома, очень приятная обстановка. Посещение центра красоты приносит большое удовольствие. Советую попробовать.
Марго
Я была очень приятно удивленна эффектом, который, казалось бы,такая базовая процедура может сделать с моей кожей, а еще больше удивленна на сколько кожа лица стала чище, мягче. Советую Яну Николаевну.
Вика
Когда ты мама четырех детей, время на себя не остается. Поддерживать красоту мне помогает центр здоровья и красоты «Soul Beauty». Я очень часто пользуюсь их услугами. Мне нравится качество обслуживания. Работает хороший персонал.
Лена
Лучший косметолог Агаркова Яна Николаевна,была на процедуре по использованию ахатин, результат меня очень порадовал. Очень приятный и знающий свое дело человек. Огромное вам спасибо
Клавдия
Центр здоровья и красоты «Soul Beauty» использую косметику самую качественную, ведущих торговых марок. Поэтому и не удивлено, что он пользуется большой популярностью. Делала омолаживающие процедуры. Результат превысил все ожидания.
Зверніть увагу на інші клініки:
Харків вул. Полтавский Шлях, 115 м.Холодна гора10 3 м.Південний вокзал30 6
8,3
Клініка «АРЕМ» - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
Пн — Пт: 10:00-16:00 Сб: 10:00-16:00 Н: 10:00-16:00
Харків вул. Полтавський шлях, 115 м.Південний вокзал5 4
3D КТ на вул. Полтавський Шлях спеціалізується на виконанні комп'ютерної 3D томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації. Методика конусно-променевої комп'ютерної томографії, яка використовується в центрі, дозволяє отримувати точну інформацію при мінімальних дозах для організму людини (25 - 55 мкЗв).
Приватний кабінет психолога, тілесно-орієнтованої терапевта Черноскутової Софії спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки дорослим і дітям в складних ситуаціях. В роботі фахівець використовує крім стандартних підходів тілесну терапію та проектні техніки.
У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» ведуть прийом кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи.
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 08:00-17:00 Н: 09:00-14:00