Баста, центр системної терапії

5.0
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Київ, вул. Хрещатик, 7/11 (каб. 306)
м.Площа Незалежності7 7 м.Хрещатик7 7 м.Золоті ворота16 4
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр системної терапії "Баста" надає професійну психологічну та психотерапевтичну допомогу. Прийом пацієнтів здійснює лікар-психіатр, психолог, психотерапевт. Основні послуги центру:

• консультація фахівця;
  • сеанс психотерапії;
  • лікування різних фобій, депресивних станів, душевних розладів;
  • допомога у вирішенні міжособистісних, сімейних конфліктів.

Переваги центру — індивідуальний підхід, висока кваліфікація фахівця, застосування різних технік і методів терапії.

Центр системної терапії "Баста" — це допомога в складних ситуаціях, допомогу в здобутті себе і душевної рівноваги.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Баста, центр системної терапії, вартість послуг:

• Консультація психолога
  • Сімейна консультація психолога
  • Консультація психотерапевта
  • Сеанс психотерапії
  • Консультація онлайн психотерапевта Сорока В.В.
  • Консультація психіатра

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
08 травня '19р.
Очень ему благодарна. Отличный специалист
Павел
Владимир Викторович, низкий вам поклон! Вы в прямом смысле слова, вытащили меня из затяжной депрессии, вернули к привычной жизни и дали множество напутствий. Я очень доволен тем, что попал именно к вам.
Обратились к Владимиру Викторовичу два месяца тому назад с многолетними проблемами сыновей. До этого уже прошли много разных специалистов и методик, что-то помогало, что-то на короткий срок...и всюду какое-то было отношение... как к обреченным... мол, смиритесь и все тут. Но Доктор Сорока дал нам "выдохнуть", дал надежду на лучшие перспективы, мы поверили, что наши ребята могут жить полноценной нормальной жизнью. Он очень внимательный, вникает вглубь, ищет причины заболевания, и даёт максимально конкретные практические рекомендации, которые реально облегчили всем нам жизнь. Путь к здоровью у нас непростой и не быстрый, мы это понимаем, но впервые за много лет у нас появился реальный помощник и проводник по этому пути, хороший, грамотный специалист, и мы верим, что теперь у нас точно все будет хорошо! Спасибо ему огромное!

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
Герасименко Андрій Іванович — лікар вищої категорії, спеціалізується на психіатрії, психотерапії і наркології. Стаж роботи: 20 років. Проводить очні та дистанційні консультації, при необхідності виїжджає до дому пацієнта.