Логопедичний масаж в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі логопеди
Лімфодренажний масаж загальний (60хв) 500 грн
Знайдено 4 клініки

Ира Бильда
Прекрасный специалист помогает справлятьс депрессией. Больше чем он никто мне не рассказал о депрессии.
Андрій
Чудовий лікар. Відмінний психолог.
Тарас
Сеанси психотерапії від Уляни Василівни, це просто вищий пілотаж, як то кажуть. Дуже коректний та талановитий спеціаліст. Знаю, що багатьом пацієнтам вона дуже допомогла. Я особисто після лікування продовжую в неї консультуватись і досі.
Андрей
Доктор действительно профессионал, потому что умеет достучаться, и всеми силами помогает и поддерживает своих пациентов. Без него не справился бы. Сейчас с гордостью могу заявить о своих результатах, что я больше не страдаю фобиями, работаю и живу полноценной жизнью.
МЕДОК (MEDOK)
7,2
Вінниця вул. Зодчих, 20
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
  • Лімфодренажний масаж загальний (60хв) 500
5,4
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Центр психо-соціального розвитку «Амадея на Монастирській» спеціалізується в галузі психологічної допомоги дітям та дорослим. Приймає лікар: Костюк Надія Миколаївна
5,4
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Вінниця вул. Магістратська, 64
Центр психологічного соціального розвитку «Амадея на Першотравневій» займається наданням психологічної допомоги дітям, їх батькам, подружнім парам та індивідуально. Приймає лікар: Костюк Надія Миколаївна