Хірургічне лікування косоокості в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Хірургічне виправлення косоокості у дорослих 9000 грн
Виправлення косоокості І етап 14600 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Альона
Най кращі фахівці!! особливо хочу відмітити Бондарева Валерія Олександрівна та Дмитренка Ігоря Васильовича,за гарну професійну роботу та най краще ставлення
Супер.Все влаштовує.
Наталія Зарудіна
Добрий день! Хочу висловити щиру подяку висококваліфікованому спеціалісту хірургу Костаняну Ваніку Арменовичу за вчасну діагностику, оперування та лікування. Місяць тому я звернулася до Центру із сліпотою лівого ока - відшарування сітківки. Ванік Арменович провів успішну операцію на сітківці та замінив кришталика. Щиро дякую за професіоналізм, уважність, доброзичливість, за можливість знову бачити! Бажаю успіхів у вашій благородній діяльності! Дякую всьому персоналу Центру за турботу. Рекомендую своїм знайомим ваш Подільський центр зору!
Ярова Людмила
Добрий день! Місяць тому батькові видалили катаракту. Операція пройшла успішно. Хочу відзначити не лише високий професіоналізм, а й шанобливе ставлення всієї команди лікарів до людей похилого віку. А особлива подяка лікарю від Бога - Назарчук Галині Григорівні.
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр «Альтамедика» займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
  • Виправлення косоокості І етап 14 600
5,3
Вінниця, вул. Магістратська, 44А
5,4
Вінниця вул. Зодчих, 7
Подільський центр зору спеціалізується в галузі офтальмології, займається діагностикой, лікуванням та профілактикою різноманітних захворювань очей, порушень зору. Приймають лікарі: Адамова Наталія Олександрівна, Черноконь Тетяна Василівна, Євтушенко Андрій Сергійович
  • Хірургічне виправлення косоокості у дорослих 9 000