Витяг чужорідного тіла з ока в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Видалення стороннього тіла з ока 350 грн
Знайдено 11 клінік

Дуже сподобався лікар.
Вікторія
Чудовий лікарь. Після багатьох лікарів,саме вона вилікувала малюку себорейний дерматит.
Ірина
Лікар вміє знайти підхід до дитини. Наш син, який до цього панічно боявся лікарів, після огляду сказав, що йому сподобалось. Світлана Віталіївна - чудовий спеціаліст. Незважаючи на те, що кашель у дитини був уже третій тиждень,антибіотик не було призначено без потреби, а було вирішено дочекатись результату аналізу крові, який і показав відсутність бактеріальної інфекції. Призначене лікування, а саме інгаляції, допомогло за 2 дні. Дитина перестала кашляти! Всім рекомендую цього лікаря!
Тамара Дмитрівна лікар від Бога... Вперше ми познайомились з нею коли синочку було 3 місяці , всі привівки робили у Тамари Дмитрівни і якщо є якісь негаразди зі здоров'ям звертаємося тільки до неї, Тамара Дмитрівна ніколи не відмовить... По більше б таких лікарів. Дякуємо за все! Дай Бог Вам здоров'я
Альтамедика
Вінниця вул.Амосова 7Г
Багатопрофільний медичний центр "Альтамедіка Плюс" надає лікувально-діагностичні та профілактичні послуги дорослим та дітям по багатьом напрямкам медицини. Пацієнтів приймають переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії, серед яких кандидати медичних наук.
  • Видалення стороннього тіла з ока 350
Вінниця, м. Бар, вул. М. Туніка, 14
7,2
Вінниця, вул. Соборна, 18
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг:
5,4
Вінниця вул. Замостянська, 20А/43
Діагностичний центр "Салютем" надає професійну допомогу у проведенні затребуваних лабораторних та інструментальних досліджень. Лабораторія діагностичного центру обладнана сучасними автоматичними аналізаторами і діагностичною апаратурою останнього покоління. Інструментальні дослідження виконуються на сертифікованому обладнанні передових світових виробників. Ціни на аналізи в "Салютем" відповідають найкращим тарифним пропозиціям на ринку лабораторно-інструментальних досліджень.
Вінниця, вул. Соборна, 46 А
Вінниця вул. Малиновського, 26 (пов. 2)
Центр профілактичної медицини «ВінАльфаМед» спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.
  • Діставання (видалення) чужорідного тіла з ока