Виклик педіатру додому у Тернополі (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 3 клініки

Бачурін Сергій Анндрійович
Добре
Мар'яна
Дуже вдячна за роботу лікаря інфекціоніста Вишневської Наталії Юрівни, це дуже чутлива і уважна людина. Зразу оцінила мій стан здоров'я, що дійсно мене турбувало.Завжди приємно бути в такого лікаря!!!
Ярина
Чудова людина, та професіонал своєї справи, Лікар професійно провів дослідження, а після, детально все розповів. Таких спеціалістів дуже мало. З порогу помітно, що лікар справжній знавець своєї справи. Фахівця однозначно рекомендую!
Мирон
Просто чудовий фахівець! Направили до нього на ФГДС, процедура хоч не з приємних, але лікар намагався усіма силами пом'якшити її. Це сподобалося найбільше, ащо найголовніше, це те що він виключив мій діагноз. Причина виявилася зовсім в іншому.
9,5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41
Oxford Medical (Оксфорд медікал) у Тернополі на Бандери спеціалізується на наданні лікувально-діагностичних послуг для пацієнтів за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, сімейна медицина, педіатрія, терапія, косметологія, ендокринологія, неврологія, маммология, проктология. У медичному центрі теж ведуть прийом кардіолог, нефролог, алерголог, травматолог, міколог, флеболог та інші спеціалісти.
6,7
Тернопіль вул. Руська, 17

Виклик педіатру додому в лікарнях в інших районах Тернополя

Тернопіль вул. Качали, 5
Багатопрофільний медичний центр Оксфорд Медікал у Тернополі надає пацієнтам послуги з діагностики, лікування та профілактиці захворювань у різних напрямках медицини.