Центр допомоги залежним New Way в Рівному

+38 (036) 240-60-62 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр допомоги залежним New Way в Рівному надає можливість людям з алкогольною, наркотичною або ігровою залежність позбавитися її, відновити своє життя та здоров’я. Психологічна допомога та підтримка військовослужбовців дозволяє повернутися у мирне життя після військової служби. Напрямки, у яких працює заклад:

• детоксикація;
  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Процес лікування конфіденційний, потребує від пацієнта чималих фізичних і душевних сил. Саме тому на шляху до здоров'я залежний потребує моральної підтримки. Психологічна допомога надається також родичам пацієнта.

Центр допомоги залежним New Way в Рівному - це комплексна психосоціальна адаптація людей, які втратили сенс життя, повернення їх до здорових відносин зі світом.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр допомоги залежним New Way в Рівному, вартість послуг:

• Комплекс лікування від залежності на місяць (проживання, харчування, консультація психолога, терапевтичні групи) 6 000
  • Лікування наркоманії

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Миша
12 лютого '18г.
Если вы хотите изменить свою жизнь, то обязательно это сделаете. В один момент так решил сделать я. На протяжении нескольких лет увлекался играми, но однажды понял что они занимают всю мою жизнь. Грамотная поддержка психологов позволила навсегда избавиться от пагубного увлечения.
+38 (036) 240-60-62 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне вул. Степана Бандери, 47
7,5
Профільний медичний центр ЛОР-Центр "ЗахідСлух" займається діагностикой, лікуванням та профілактикой захворювань горла, носа, глотки у дітей та дорослих, а також лікуванням та профілактикой порушень слуху. У закладі працюють лікарі вищої категорії, кваліфіковані фахівці в отоларингології, сурдології.
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-15:00
Кабінет отоларинголога Тимощука Олександра Борисовича проводить консультації та лікування пацієнтів, які мають захворювання ЛОР-органів у дітей та дорослих.
Записатися на прийом
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.
Рівне вул. Костромська, 41
Центр здоров’я та краси "Єва" спеціалізований в сфері косметологічної терапії шкіри обличчя, тіла та волосся.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00