Грязьові обгортання у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Рівне вул. Остафова, 8
Спеціалізовані лікарські кабінети "ДерМед" надають медичну допомогу в діагностиці та лікуванні хвороб за напрямками урології, гінекології, кардіології, косметології та дерматології.
Ольга, 12 червеня '17р.

Звернулась медичний центр по рекомендаціі знайомих. Заплатила за прийом до дерматолога, однак вона зразу ж повідомила, що дане захворювання лікує лікар іншої спеціалізаціі, яка знає нові методики лікування і мені потрібно записатись саме до неї. Я так і зробила: записалась і знову проплатила.. Проте схвально проанонсований спеціаліст почала вести дивно, коли я ій показала всі аналізи які я зробила раніше в іншій клініці. Говорити не захотіла і навіть вийшла з кабінету полишивши мене одну. Я так зрозуміла, що сподівалисьсь підзаробити на аналізах, а не вийшло, от і пропав інтерес.Нічим не допомогли і кошти не повернули. Непорядні люди.

• Грязьові обгортання
Працює з 08:30-19:30
7,5
Рівне вул. Відінська, 41
Центр естетичної косметології "Телейос" пропонує весь спектр послуг, направлених на відновлення здорової шкіри тіла та обличчя. Провідний фахівець - лікар дерматовенеролог-косметолог першої категорії кваліфікації.
Инна, 13 грудня '16р.

Висококваліфіковані косметологи, якісна робота, результат на відмінно!

• Грязьові обгортання
Працює з 10:00-19:00