Телейос, центр естетичної косметології

Рівне, вул. Відінська, 41
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр естетичної косметології "Телейос" пропонує весь спектр послуг, направлених на відновлення здорової шкіри тіла та обличчя. Провідний фахівець - лікар дерматовенеролог-косметолог першої категорії кваліфікації.

Послуги, які пропонує клініка:

• масаж;
  • косметичні маніпуляції;
  • обгортування;
  • чистка обличчя.

Переваги приватного центру - висока якість обслуговування, сучасні технології та методи, безпечна апаратура, ввічливий та доброзичливий персонал, спокійна атмосфера, персональний підхід.

Місце знаходження клініки - вул. Відінська, 41.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Телейос, центр естетичної косметології, вартість послуг:

• ABR пілінг обличчя
  • Альгінатні маски для обличчя
  • Атравматична і безпечна чистка обличчя
  • Безголкова (безін'єкційна) мезотерапія
  • Біоепіляція (біодепіляція) воском
  • Апаратна вакуумна чистка обличчя
  • Вакуумно-роликовий масаж тіла
  • Грязьові обгортання для тіла
  • Дермабразія (шліфування обличчя та шкіри)
  • Ін'єкції (уколи) ботулотоксину
  • Кавітація (позбавлення від жиру) на животі
  • Комплексна чистка для обличчя
  • Ін'єкційна контурна пластика
  • Ін'єкційна контурна пластика обличчя
  • Лазерна чистка обличчя (лазерний пілінг)
  • Хімічний пілінг Джесснера

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Ніна
18 червеня '19г.
Супер, все сподобалось! Сервіс та лікарі на вищому рівні!
Ірина
23 квітня '19г.
Робити тут чистку обличчя у Наталі Володимирівни не рекомендую. Прийом почався на 15 хв пізніше назначеного часу, чистка проводилася без належного очищення обличчя , поспіхом і з постійними виходами лікаря з кабінету під час процедури(видавила 3 прищі - вийшла,повернулася,не помивши руки і щось жуючи, продовжила ..). Єдиним запитанням щодо причини моєї проблеми було :"Чи здавали аналізи на глисти?".. Загалом, чистка була виконана поспіхом ,як-небудь, сама процедура зайняла 15 хв , а мій ніс навіть не чіпали і він залишився з чорними цятками!! А я так багато очікувала від цієї зустрічі((
Юлия
23 листопада '18г.
Омолодили за 2 посещения! И я уверенна , что на этом не смогу остановиться))) !Спасибо Наталья Владимировна , Вы талант! Я в свои 42 выгляжу на 30! Я счастлива !
05 листопада '17г.
Була в салоні декілька разів, все сподобалося. Наталя Володимирівна справжній професіонал своєї справи, дякую!
Инна
08 грудня '16г.
Висококваліфіковані косметологи, якісна робота, результат на відмінно!
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр репродукції "Благодар" займається лікуванням жіночого та чоловічого безпліддя, діагностикой органів статевої системи, пропонує програми комплексної терапії. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог.
Записатися на прийом
Кабінет голкорефлексотерапевта Бєлова В.В. надає консультації та високоефективну допомогу у лікуванні захворювань нервової системи, шлунково-кишкового тракту, легень, серцево-судинної системи та дитячіх хвороб за допомогою голкорефлексотерапії та мануальної терапії. Пацієнтів приймає мануальний терапевт вищої категорії.
Записатися на прийом
Спеціалізовані лікарські кабінети "ДерМед" надають медичну допомогу в діагностиці та лікуванні хвороб за напрямками урології, гінекології, кардіології, косметології та дерматології.
Рівне вул. Кавказька, 6
7,4
Медичний центр Vita Med (Віта Мед) спеціалізується на комплексному лікуванні багатьох захворювань та реабілітації пацієнтів шляхом об'єднання традиційної та нетрадиційної медицини.