Мезотерапія рук у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Знайдено 3 клініки

Сб
Ліля
Зверталась неодноразово, довіряю лікарю Тарасюку Петру Миколайовичу на 100% Команда в нього спеціалісти . Рекомендую !!!!
Дуже хороша клініка, ввічливе ставлення мед. персоналу до пацієнтів,чисто, охайно, стерильно.Велике дякую для лікаря Соколовського В. В. Усім рекомендую хороший, професійний лікар)))
Дійсно дуже хороша клініка. Я та також і мої друзі дуже задоволені послугами . Звичайно всім рекомендую!
Ніна
Сподобалось все. Ввічливість та професійність медперсоналу, комфортабельні умови проживання, золоті руки хірурга
5,4
Рівне пров. Хутірський, 5
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.
Рівне вул. Мірющенка, 25 А
Регіональний центр пластичної хірургії та косметології створений 25 років потому, спеціалізується в галузі краси та омолодження, проводить хірургічні операції та апаратне лікування шкіри.
4,6
Рівне вул. Відінська, 41
Центр естетичної косметології "Телейос" пропонує весь спектр послуг, направлених на відновлення здорової шкіри тіла та обличчя. Провідний фахівець - лікар дерматовенеролог-косметолог першої категорії кваліфікації.